ترمینال کرمانشاه

پایانه مسافربری کاویانی کرمانشاه

شهر کرمانشاه یکی از شهرهای غربی ایران می باشد که به عنوان یکی از مهمترین شهرهای کردنشین معرفی می گردد. برای رفت و آمد به این شهر باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات ترمینال کرمانشاه، اطلاعات بیشتری به دست آورید. مقاصد ورودی و خروجی زیادی در این ترمینال وجود دارد. بنابراین شما به راحتی می توانید از طریق این ترمینال به شهرهای مهم کشور ایران بروید. شهر کرمانشاه تنها یک ترمینال دارد و در این یک ترمینال امکانات زیادی قرار گرفته است.

ترمینال مسافربری کرمانشاه

یکی از مهمترین دلایلی که موجب شده پایانه مسافربری کرمانشاه مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد، قرار گرفتن آن در مسیر کربلا می باشد. شما برای رفتن به بزرگراه کربلا باید از این ترمینال رد شوید. بسیاری از مقاصد خروجی و ورودی که مربوط به این ترمینال می باشد، برای شهرهای نزدیک به مرز عراق است. این ترمینال را به نام ترمینال شهید کاویانی می شناسند که در غرب کشور ایران موقعیت مهمی دارد. در واقع به دلیل سفرهای زیادی که در این ترمینال انجام می شود روز به روز تعداد مسافرین این ترمینال افزایش پیدا می کند.

تمامی اتوبوس هایی که در پایانه مسافربری کرمانشاه وجود دارند به روز و مدرن هستند. حدود 13 تعاونی مهم مسافربری در این ترمینال فعالیت می کنند که هر یک از آنها مقاصد ورودی و خروجی زیادی دارند. شما می توانید از تعاونی دلخواه تان یکی از بلیط ها را رزرو نمایید. این ترمینال در بلوار شهید کشوری قرار گرفته است و دسترسی به آن آسان می باشد. سال تاسیس این ترمینال مربوط به سال 1372 می باشد. از زمانی که مسافرین زیادی وارد شهر کرمانشاه شدند، ترمینال این شهر راه اندازی شد تا مسافرین به راحتی جابجا گردند. در این ترمینال امکانات زیادی را هم برای راحتی مسافرین راه اندازی کرده اند.

امکانات رفاهی ترمینال کرمانشاه

در ترمینال کرمانشاه امکانات زیادی قرار گرفته که شما می توانید برای سفری آسوده تر آنها را مورد استفاده قرار دهید. سرویس بهداشتی، پارکینگ، نمازخانه، غرفه های فروش بلیط، سالن انتظار، فروشگاه مواد غذایی، اقامتگاه برای رانندگان و … از جمله امکاناتی است که در این ترمینال وجود دارد. به طور کلی باید به خوبی بدانید که در برخی از ایام سال تعداد مسافرین این ترمینال زیاد می شود. به همین دلیل باید امکانات لازم برای آنها فراهم شود. هر یک از امکانات این ترمینال به روز هستند و شما با اطمینان خاطر می توانید از آنها استفاده نمایید.

مقاصد ورودی و خروجی ترمینال

مقاصد ورودی و خروجی زیادی در پایانه مسافربری کرمانشاه وجود دارد. مقاصد ورودی به کرمانشاه از پایانه غرب تهران، قم، ساری، مشهد، کرج، بانه، بوشهر، شاهرود، آستارا، بوکان، ارومیه، خرمشهر، اراک، قزوین، بابل، شیراز، لاهیجان و … می باشد. مقاصد خروجی این ترمینال از کرمانشاه به تهران، قزوین، اصفهان، خرم آباد، بوشهر، همدان، بندرعباس، نوشهر، اراک، گناوه، یزد، بانه، آبادان و … می باشد. به طور کلی باید به خوبی بدانید که مقاصد ورودی و خروجی زیادی در این ترمینال برای شهرهای مهم کشور وجود دارد. شما می توانید هر یک از مقاصد ورودی و خروجی را به صورت اینترنتی رزرو نمایید. در ساعت های متفاوت و روزهای گوناگون، سفرهای مقاصد ورودی و خروجی انجام می شود.

شرکت های مسافربری ترمینال

تعداد تعاونی هایی که در ترمینال کرمانشاه وجود دارند زیاد است. تمامی تعاونی هایی که در این ترمینال حضور دارند معتبر هستند و اتوبوس های مدرن و به روز دارند. شما می توانید از امکانات اتوبوس های وی آی پی این تعاونی ها نهایت استفاده را داشته باشید. همچنین می توانید اتوبوس های معمولی تعاونی ها را با قیمت مناسب تر رزرو نمایید. تعاونی عدل کرمانشاه، میهن نور کرمانشاه، ایران پیما کرمانشاه، بی تا کرمانشاه، گیتی پیما، لوان نور، آسیا سفر، جوان سیر ایثار، سیر و سفر، کیان سفر، پیک معتمد، تک سفر ایرانیان، همسفر چابکسواران و … مهمترین تعاونی های این ترمینال هستند. هر یک از این تعاونی ها تعداد اتوبوس های زیادی دارند که در ساعات و روزهای متنوع سفر دارند.

نوشته های مشابه

راه های دسترسی به ترمینال

روش دسترسی به پایانه مسافربری کرمانشاه بسیار آسان می باشد. این ترمینال تنها 10 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. شما می توانید با اتوبوس های شهری به این ترمینال بروید. همچنین می توانید با استفاده از تاکسی به ترمینال بروید. تاکسی های زیادی در ترمینال وجود دارند. بنابراین زمانی که از اتوبوس پیاده شوید به راحتی می توانید وسیله های خود را درون تاکسی بگذارید و به مقصد مورد نظرتان بروید. همچنین درون شهر تاکسی های زیادی به ترمینال می روند. بنابراین می توانید سوار تاکسی های مخصوص شوید و به ترمینال بروید.

اطلاعات تماس با ترمینال کرمانشاه

برای اینکه بلیط خود را در ترمینال کرمانشاه مورد بررسی قرار دهید می توانید با کارشناسان ترمینال تماس برقرار نمایید. شماره تلفن پایانه مسافربری کرمانشاه 083-14297438 است. شما در هر بازه زمانی که مایل باشید می توانید با این شماره تماس بگیرید تا با کارشناسان ترمینال صحبت کنید. بسیاری از افراد که می خواهند شرایط کنسل کردن بلیط، رزرو بلیط، ساعت حرکت اتوبوس و … را متوجه شوند با این شماره تماس می گیرند. کارشناسانی که در ترمینال حضور دارند و به صورت تلفنی پاسخ شما را می دهند. کارشناسان به طور دقیق اطلاعات سفرهای متنوع را می شناسند. آنها به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان خود در ترمینال هستند.

نحوه خرید و رزرو بلیط اتوبوس

امروزه بسیاری از افراد برای خرید بلیط اتوبوس پایانه مسافربری کرمانشاه به صورت اینترنتی اقدام می نمایند. در واقع بیشتر افراد برای اینکه با استفاده از اتوبوس به مقاصد خروجی و ورودی بروند، روش خرید اینترنتی بلیط را به روش خرید حضوری ترجیح می دهند. شما می توانید از طریق وب سایت پیک خورشید بلیط پایانه مسافربری کرمانشاه را رزرو نمایید. تمامی مقاصد ورودی و خروجی که مربوط به ترمینال مسافربری کرمانشاه می باشد را می توانید در این وب سایت مشاهده کنید. زمان سفر اتوبوس ها و ساعت دقیق حرکت آنها را در وب سایت بررسی کنید و سپس بلیط تان را رزرو نمایید. همچنین می توانید در وب سایت پیک خورشید قیمت بلیط هر یک از اتوبوس های تعاونی های متفاوت را مشاهده نمایید.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا