ترمینال ساری

پایانه مسافربری دولت ساری

هر یک از ترمینال هایی که در سراسر کشور تاسیس می شوند وظیفه اصلی شان جابجایی مسافر می باشد. ترمینال ساری دارای مقاصد خروجی و ورودی متنوعی می باشد. این ترمینال را به عنوان یکی از مهمترین ترمینال های استان مازندران معرفی می کنند که امکانات مناسبی دارد. امروزه به دلیل هزینه بالای سفرهای هوایی، بیشتر افراد ترجیح می دهند که با استفاده از اتوبوس به شهرهای متنوع بروند. در بین انواع مکان هایی که حمل و نقل مسافرین را بر عهده دارند، می توانیم ترمینال را به عنوان مهمترین ترمینال بشناسیم.

ترمینال مسافربری ساری

پایانه مسافربری ساری، در قسمت شمال شرقی این شهر واقع شده است. در واقع باید بدانید که این ترمینال ره به عنوان بزرگ ترین ترمینال شهر ساری می شناسند. افراد با رزرو بلیط در این ترمینال می توانند به شهرهای متنوع بروند. روزانه حدود 1348 مسافر در این ترمینال به مقاصد خروجی می روند. آنها مقاصد متنوعی را برای سفر خود انتخاب می کنند. ناوگان این ترمینال حدود 12 درصد مسافرین استان مازندران را جابجا می کند. 54 اتوبوس در این ترمینال وجود دارد و حدود 96 تاکسی در این ترمینال برای جابجایی مسافرین فعالیت می کنند.

اگر می خواهید از ساری به شهرهای دیگر بروید باید روش امن و مطمئنی را انتخاب کنید. رزرو بلیط در پایانه مسافربری ساری به عنوان بهترین روش سفر شناخته می شود که بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند. ترمینال های زیادی در استان مازندران وجود دارند که هر یک از آنها مقاصد ورودی و خروجی شان با یکدیگر فرق می کند. شما می توانید هر یک از مقاصد ورودی و خروجی ترمینال ها را بررسی کنید و سپس بلیط تان را رزرو نمایید. ترمینال مسافربری ساری را در سال 1387 تاسیس کرده اند و بیشتر امکانات را برای آن در نظر گرفته اند.

امکانات رفاهی ترمینال

برای راحتی مسافرین در ترمینال ساری، امکانات زیادی را قرار داده اند. شما می توانید از این امکانات برای سفری آسوده و امن استفاده کنید. در بیشتر ترمینال های مسافربری امکانات اولیه قرار گرفته است. بنابراین مسافرین با خیال آسوده می توانند از این امکانات استفاده کنند. سرویس بهداشتی، نمازخانه، گیشه های بلیط فروشی، خوابگاه رانندگان، فروشگاه های مختلف، پارکنیگ، رستوران، کلانتری، تلفن همگانی و … به عنوان مهمترین امکانات این ترمینال هستند. شما از تمامی امکانات می توانید استفاده نمایید.

مقاصد ورودی و خروجی ترمینال

هر یک از پایانه هایی که در شهرهای متنوع هستند، سعی می کنند مقاصد ورودی و خروجی زیادی را انتخاب نمایند. در پایانه مسافربری ساری، مقاصد خروجی و ورودی زیادی وجود دارد. در واقع باید بدانید که میزان خروجی و ورودی هر یک از ترمینال ها به استقبال مسافرین بستگی خواهد داشت. بنابراین هر یک از مقاصدی که در ترمینال ها راه اندازی می شود را به عنوان پرترددترین مقاصد می شناسند. شما می توانید مقاصد خروجی زیادی را در ترمینال مسافربری ساری مشاهده نمایید.

پایانه غرب، پایانه شرق، اصفهان، اراک، کرج، قوچان، نیشابور، اردبیل، یزد، قزوین، شهریار، کرمانشاه، مشهد، تبریز، قم، بیرجند، سنندج، گرگان و … مهمترین مقاصد خروجی پایانه مسافربری ساری هستند. علاوه بر مقاصد خروجی باید بدانید که شهرهای زیادی، ساری را به عنوان مقصد انتخاب می کنند. پاینه شرق، اراک، همدان، سنندج، شهرکرد، کاشان، تبریز، لاهیجان، شاهین شهر، قم، بندرانزلی، سمنان و … به عنوان مهمترین مقاصد ورودی این شهر هستند. هر یک از شهرها ترکیبی از شهرهای کوچک و بزرگ می باشند.

نوشته های مشابه

شرکت‌های مسافربری ترمینال

شرکت ها مسئولیت اصلی شان جابجایی مسافرین می باشد که در بیشتر ترمینال ها حضور دارند. در ترمینال ساری هم می توانید تعداد شرکت های مسافربری زیادی را مشاهده کنید که هر یک از آنها اتوبوس های متنوعی دارند. هر یک از شرکت ها برای مقاصد گوناگون می توانند خدمات ویژه ای را ارائه دهند. تعاونی، بی تا، جوان سیر، ایران پیما، رویال، پیک معتمد، سیر و سفر، عدل و … به عنوان مهمترین تعاونی های این ترمینال شناخته می شوند. تلاش هر یک از تعاونی ها این است که سفری خاطره انگیز برای شما فراهم کنند. شما می توانید زمان خرید بلیط، تعاونی خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید نوع اتوبوس تعاونی که معمولی یا وی آی پی است را در نظر بگیرید.

راه‌های دسترسی به ترمینال

برای اینکه به پایانه مسافربری ساری برسید می توانید از تاکسی های ویژه ترمینال استفاده کنید. این تاکسی ها می توانند شما را به هر بخش ترمینال که مایل هستید ببرند. همچنین می توانید زمان پیاده شدن از اتوبوس، از تاکسی ها برای رفتن به مقصد استفاده نمایید. تاکسی های آنلاین امروزه جایگاه مهمی پیدا کرده اند. بنابراین شما برای رفتن به ترمینال می توانید از تاکسی های آنلاین استفاده کنید. در صورتی که وسیله های زیادی دارید تنها باید از تاکسی برای جابجایی وسیله هایتان استفاده کنید.

اطلاعات تماس ترمینال ساری

شما برای رفتن به ترمینال ساری باید به بزرگراه ولیعصر بروید و وارد ترمینال دولت ساری شوید. شماره تلفن ترمینال 3248882-0151 است. شما در هر بازه زمانی که مایل باشید می توانید با این شماره تماس بگیرید و با کارشناسان ترمینال صحبت کنید. در مورد کنسل کردن بلیط، نحوه رزرو بلیط، ساعت حرکت اتوبوس، مقصد خروجی و … کارشناسان مشورت های لازم را به شما ارائه می دهند. هر یک از کارشناسان به صورت 24 ساعته پاسخگوی پرسش های شما هستند. بنابراین می توانید با آنها در هر بازه زمانی که مایل بودید تماس بگیرید و پرسش های خود را بپرسید.

نحوه خرید و رزرو بلیط اتوبوس

برای خرید بلیط اتوبوس پایانه مسافربری ساری بهتر است که به صورت اینترنتی اقدام کنید. امروزه بسیاری از افراد برای رزرو بلیط، روش اینترنتی را به روش حضوری ترجیح می دهند. پیک خورشید ارائه دهنده خدمات فروش بلیط اتوبوس می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت، مقاصد خروجی و ورودی، نوع اتوبوس، ساعت حرکت، قیمت بلیط اتوبوس و … را مشاهده کنید. سپس با اطمینان خاطر یکی از بلیط ها که با شرایط تان مطابقت دارد را خریداری نمایید. دقت داشته باشید که هزینه خرید بلیط های وی آی پی نسبت به اتوبوس های معمولی بیشتر است. بنابراین باید این مسئله را زمان خرید بلیط در نظر بگیرید.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا