ترمینال اردبیل

پایانه مسافربری اردبیل

اگر می خواهید به اردبیل بروید باید به خوبی در مورد ویژگی‌ ها و مشخصات ترمینال اردبیل اطلاعات کافی کسب نمایید. شهر اردبیل در قسمت شمال غربی کشور می باشد و با شهرهای متفاوتی مانند آذربایجان شرقی و زنجان همسایه است. اردبیل از طریق یک مسیر که حدود ۱۹۲ کیلومتر می باشد به تبریز می رسد. شهر های متفاوتی مانند شیران، شیخ رجب، لاهرود و … در این مسیر قرار می ‌گیرند. اردبیل با مرکز استان یعنی زنجان حدود ۳۳۶ کیلومتر فاصله دارد. سفرهای زمینی برون استانی و همچنین درون استانی از طریق ترمینال اصلی شهر اردبیل انجام می گردد.

ترمینال مسافربری اردبیل

پایانه مسافربری اردبیل حمل و نقل مسافر در سراسر استان های متفاوت را بر عهده دارد. این پایانه در قسمت شمال شرقی شهر قرار گرفته است. طبق بررسی هایی که انجام شده به دلیل ترافیکی که در این قسمت وجود دارد، نارضایتی افراد افزایش پیدا کرده است و این ترمینال را می ‌خواهند به کیلومتر ۵ جاده اردبیل انتقال دهند. در حال حاضر ترمینال شهر اردبیل حدود 18 شرکت اتوبوسرانی دارد. هر یک از این شرکت ها برای مقاصد متفاوت سفرهایی را به صورت روزانه انجام می دهند. تمامی شرکت ‌هایی که در ترمینال مسافربری اردبیل فعالیت می‌ کنند معتبر هستند.

شما می توانید از انواع اتوبوس های ترمینال برای رفتن به مقصد مورد نظر خود استفاده نمایید. مسیر پایانه مسافربری اردبیل شلوغ است و مسافرین از این مسئله اذیت شوند. به همین دلیل شهرداری تصمیم دارد که ترمینال شهر را به بخش دیگر انتقال دهد. شما می توانید بلیط ترمینال را به صورت اینترنتی رزرو کنید و به مقصد مورد نظر خود بروید. مسیر های زیادی در این ترمینال به عنوان مقصد ورودی و مقصد خروجی شناخته می ‌شوند. سرویس های متفاوت هر یک از مسیرها را باید مورد بررسی قرار دهید و سپس اتوبوس مدنظرتان را رزرو کنید.

امکانات رفاهی ترمینال

امکانات متفاوتی در ترمینال اردبیل وجود دارد که هر یک از این امکانات برای راحتی سفر فراهم شده اند. غرفه های فروشگاهی، سالن انتظار، سرویس بهداشتی، کافی شاپ، رستوران، خطوط اتوبوسرانی، تاکسیرانی، دستگاه خودپرداز، پارکینگ و … از جمله امکانات این ترمینال شناخته می ‌شوند. شما به تمامی این امکانات دسترسی دارید. تمامی امکاناتی که در پایانه مسافربری اردبیل راه اندازی شده اند برای رفاه مسافران هستند. در صورت نیاز به هر یک از این امکانات به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید. بیشتر مسافرانی که با اتوبوس های مقاصد ورودی به این ترمینال می آیند از خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی برای رفتن به مقصد مورد نظر استفاده می کنند.

مقاصد ورودی و خروجی ترمینال 

مقاصد ورودی و خروجی پایانه مسافربری اردبیل متفاوت است. شما می توانید از پایانه غرب تهران، پایانه جنوب تهران، آمل، ساری، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، بابلسر، عباس آباد، قائمشهر، تنکابن و … به این ترمینال بروید. سرویس ها در ساعات و روزهای متفاوت به صورت منظم ارائه می گردند. از مسیرهای خروجی که به این ترمینال سرویس دارند می توانیم شاهین شهر، گنبدکاووس، تبریز، تهران، اصفهان و … را معرفی کنیم. هر یک از این مسیرها در ساعت های مشخص شده به صورت روزانه سرویس های گوناگونی را ارائه می دهند. شما می توانید هر یک از مقاصد ورودی و خروجی ترمینال را بررسی کنید و سپس بلیط اتوبوس خود را رزرو نمایید.

شرکت های مسافربری اردبیل

شرکت های اتوبوسرانی فعال در ترمینال اردبیل خدمات گوناگونی را ارائه می دهند. در حال حاضر حدود ۱۸ حرکت اتوبوسرانی در پایانه مسافربری اردبیل فعالیت می کنند. شرکت آسان سفر، آسیا سفر، رویال سفر، بی تا، آسوده سفر، همسفر ایران پیما، جوان سیر و … به عنوان بهترین شرکت های این ترمینال شناخته می شوند. هر یک از شرکت ها علاوه بر سرویس های حمل و نقل مسافر می ‌توانند خدمات انتقال بار را به مسافرین ارائه دهند. تمامی شرکت های اتوبوسرانی مدل‌ های گوناگونی از اتوبوس ها را برای رساندن مسافرین به مقصد مورد نظر، به ترمینال معرفی می نمایند. شما می توانید زمان رزرو بلیط هر یک از شرکت های اتوبوسرانی را از نظر خدماتی که ارائه می‌ دهند مورد بررسی قرار دهید.

نوشته های مشابه

راه های دسترسی به ترمینال 

برای رفتن به ترمینال اردبیل می توانید از تاکسی و اتوبوس های شهری استفاده نمایید. از آنجایی که این ترمینال در حاشیه شهر می باشد راه دسترسی به آن آسان است. فاصله ترمینال تا مرکز شهر حدود ده دقیقه است. شما از این ترمینال با استفاده از خطوط متفاوت اتوبوس شهری می توانید به هر یک از نقاط شهر برسید. با استفاده از تاکسی هایی که در ترمینال وجود دارند بدون هدر دادن زمان تان به مقصد می رسید. امروزه بسیاری از افراد تاکسی های آنلاین را برای رسیدن به مقصد انتخاب می‌ کنند. در واقع شما برای رفتن به ترمینال و همچنین برای خارج شدن از ترمینال می توانید از تاکسی های اینترنتی استفاده نمایید.

اطلاعات تماس ترمینال اردبیل

جهت اطلاع از نحوه رزرو بلیط، نحوه کنسل کردن بلیط، خدمات شرکت ‌های مسافربری، ساعت حرکت اتوبوس ها و … می توانید با شماره تلفن ترمینال تماس بگیرید. شماره تلفن ترمینال اردبیل 04533816874 است. پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعت انجام می گردد. کارشناسانی که در این ترمینال حضور دارند می‌ توانند شما را برای خرید بلیط اتوبوس راهنمایی کنند. هر یک از پرسش هایی که مربوط به بلیط مدنظرتان را می توانید از کارشناسان ترمینال بپرسید. امروزه بسیاری از افراد به صورت اینترنتی بلیط اتوبوس خود را رزرو می‌ کنند. برخی دیگر از افراد ترجیح می‌ دهند که با ترمینال تماس برقرار نمایند و اطلاعات کامل تری در مورد سفرها دریافت کنند.

نحوه خرید و رزرو بلیط اتوبوس

شرکت مسافربری پیک خورشید خدمات اینترنتی فروش بلیط پایانه مسافربری اردبیل را به مشتریان ارائه می دهد. شما می توانید به وب سایت پیک خورشید مراجعه کنید و تمامی سفرهای ورودی و خروجی ترمینال را مورد بررسی قرار دهید. هر یک از سفرها در ساعت مشخص شده انجام می شوند. توجه داشته باشید که زمان ثبت بلیط به صورت اینترنتی باید تمامی ویژگی های اتوبوس و بلیط را مورد بررسی قرار دهید. اگر زمان رزرو و کنسل کردن بلیط با مشکل مواجه شدید می توانید با کارشناسان پیک خورشید تماس برقرار نمایید.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا