بلیط هواپیما تهران به آنتالیا

بلیط هواپیما تهران به آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا چقدر است؟

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا می‌توانید به سایت پیک خورشید مراجعه کنید. قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا با توجه به فصول پرگردشگر و کم گردشگر متغیر است. پیشنهاد ما به شما خرید بلیط پرواز تهران آنتالیا از 2 ماه قبل از سفرتان است.

قبل از کنسل کردن بلیط خود باید بدانید که امکان کنسلی بلیط‌های چارتر وجود ندارد و تمام هزینه شما سوخت می‌شود. برای کنسل کردن بلیط هواپیما تهران آنتالیا می‌توانید در صفحه اصلی پیک خورشید و در بخش استرداد بلیط به‌راحتی و تنها با چند کلیک بلیط خود را کنسل و براساس جریمه، مازاد هزینه خود را دریافت کنید.

برای تعیین جریمه استرداد بلیط هواپیما تهران به آنتالیا سیستمی یا چارتری بودن بلیط دو فاکتور پر اهمیت است. همچنین زمان کنسلی و کلاس پروازی نیز در تعیین میزان جریمه موثرند. چنانچه بلیط شما سیستمی باشد می‌توانید بلیط خود را کنسل کنید. اما بلیط‌های چارتری معمولا تنها توسط چارتر کننده کنسل می‌شوند و میزان جریمه مشخصی ندارند.

پیک خورشید امکان خرید بلیط ارزان تهران به آنتالیا را فراهم نموده است. ارزان‌ترین پرواز تهران به آنتالیا را می‌توان در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کرد. اگر بلیط رفت و برگشتتان را باهم خریداری کنید در خرید خود صرفه‌جویی کرده‌اید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا اواسط فروردین و اردیبهشت است. در این زمان هوای آنتالیا مطلوب بوده و می‌توانید سفر خوبی داشته باشید. البته باید در نظر داشته باشید که در این زمان قیمت بلیط هواپیما آنتالیا گران‌تر خواهد بود.

ایرلاین‌های مختلف پرواز تهران آنتالیا میزان بار مجاز متفاوتی دارند. ایرلاین ماهان و ایران ایر برای کلاس اکونومی 30 کیلوگرم و برای بیزنس 40 کیلوگرم، ایرلاین ترکیش برای کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و برای بیزنس 30 کیلوگرم بار مجاز تعیین کرده‌اند.

هزینه بار اضافه در مسیرهای رفت و برگشت تهران آنتالیا با توجه به شرکت و ایرلاین پروازی متفاوت است. برای مثال چنانچه در مسیر برگشت ایرلاین ایران ایر اضافه بار داشته باشید باید به ازای هر یک کیلوگرم حدود 9 دلار به عنوان جریمه بپردازید.

اغلب ایرلاین‌های خارجی اجازه تغییر حتی تک حرف در اطلاعات مسافر را نمی‌دهد؛ به همین دلیل اغلب افراد مجبور به کنسل کردن و خرید مجدد بلیط می‌شوند.

برای انتخاب صندلی در مسیر رفت و برگشت پرواز تهران آنتالیا لازم است تا ابتدا بلیط خود را خریداری نمایید. در این صورت 24 ساعت قبل از پرواز می‌توانید صندلی خود را رزرو کنید.

فاصله هوایی تهران آنتالیا 1492 مایل می‌باشد. پرواز این مسیر بدون در نظر گرفتن شرایط جوی هوا 4 ساعت و 20 دقیقه طول می‌کشد.

با توجه به اینکه این پرواز خارجی است و گیشه تحویل کارت پرواز تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود، بهتر است تا 3 ساعت قبل از پرواز در آن محل حاضر باشید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به آنتالیا می‌توانید به سایت پیک خورشید مراجعه کنید. شما می‌توانید با چند کلیک و به‌راحتی بلیط هواپیما خود را خریداری کنید. همچنین با خرید بلیط رفت و برگشت به آنتالیا در خرید خود صرفه جویی کرده‌اید.