خرید اقساطی تور

خرید تور اقساطی داخلی و خارجی 


امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و تغییرات زیاد نرخ ارز و بالا رفتن هزینه های سفر یکی از خدماتی که شرکت های برگزار کننده تور برای رضایت بیشتر کاربران خود ارائه می کنند، به کارگیری طرح تور اقساطی است. به کمک این شرایط تمام افرادی که نمی توانند به صورت یکجا هزینه تور را پرداخت کنند امکان استفاده از این شرایط را دارند. یکی از مراکز معتبر در برگزاری تورهای داخلی و خارجی مرکز پیک خورشید است. شرایط این مرکز در برگزاری تورهای داخلی و خارجی به صورت قسطی را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.خرید تور اقساطی


شرایط اقساط تورهای داخلی و خارجی


خدمات اقساط در پیک خورشید شامل همه خدمات می گردد همچنین شما میتوانید در 3 طرح به دلخواه و براساس هر شرایط از این خدمات بهره مند شوید


1- شرایط جدید اقساط:


این  شرایط اقساط در پیک خورشید فعلا فقط برای  برای تورهای داخلی و خارجی امکان پذیر است.

در تورهای داخلی مسافران می توانند 50 درصد از هزینه سفر را به صورت نقد پرداخت کنند. بقیه هزینه نیز طی 3 فقره چک به صورت قسط بندی شده پرداخت می شود

در سفر و تورهای خارجی این مرکز، قابلیت پرداخت تسهیلات را برای مشتریان خود قرار داده است. با پرداخت 20 میلیون تسهیلات از مرکز پیک خورشید می توان با بازپرداخت قسطی از شرکت در تورهای خارجی لذت برد. شرایط بازپرداخت این تسهیلات نیز در مدت 6 ماه و به صورت ماهیانه 4 میلیون می باشد.


2- اقساط ویژه باشگاه مشتریان : 


در این طرح شما بر اساس سطح در باشگاه مشتریان پیک خورشید میتوانید از طرح اقساط استفاده کنید لازم به توضیح هست جهت مشاهده امتیاز و سطح خود میتوانید به سایت

باشگاه مشتریان ما سر بزنید و با ورود در قسمت پروفایل کاربری از سطح خود مطلع شوید.


سطح برنزی : اقساط تا سقف 4 ماه با کارمزد 3%

سطح نقره ای : اقساط تا سقف 5 ماه با کارمزد 2.5%

سطح طلایی : اقساط تا سقف 7ماه با کارمزد 2%

سطح الماسی : اقساط تا سقف 10ماه بدون کارمزد

سطح vip : اقساط تا سقف 12 ماه بدون کارمزد


اگر عضو باشگاه مشتریان ما نشدید همین الان ثبت نام کنید


3- طرح اقساط با سفته( لندو):


در این طرح شما میتوانید با مراجعه به سایت لندو و ثبت نام در آن از قسمت فروشگاه ها - پیک خورشید را انتخاب و بر اساس مبلغ و تعداد ماه های اقساط اقدام به ثبت سفارش نمایید که بعد از آپلود مدارک یک کد در اختیار شما قرار گرفته که از طرق این کد میتوانید از پیک خورشید خرید و اقساط بصورت ماهیانه با لندو تسویه نمایید در نظر داشته باشید روند رسیدگی و برسی و دادن کد توسط شرکت لندو  حدود 10 روز زمان بر هست


مدارک مورد نیاز جهت اقساط


جهت استفاده از خدمات اقساطی نیاز به ارائه مدارک زیر می باشد :

  1. چک صیاد قابل ثبت در سامانه صیاد(بنفش) در صورتی که چک شما بنفش نباشد امکان استفاده از تسهیلات سفر نداشته و باید حتما پیش پرداخت را پرداخت کنید.
  2. پرینت حساب فعال صاحب چک در بازه (۳ماه قبل  از تاریخ سفر) چنانچه گردش حساب شما بالا باشد پرینت 1ماه نیز کفایت میکند در نظر داشته باشید ملاک فقط گردش حساب نیست بلکه موجودی حساب نیز بررسی می گردد
  3. کپی شناسنامه،کپی کارت ملی صاحب چک
  4. کد قضایی ثنا( جهت دریافت میتوانید به یکی از دفاتر قضایی مراجعه و با ارائه کارت ملی نسبت به گرفتن گواهی و کد اقدام کنید در نظر داشته باشید جهت اخذ این کد نیاز به نوبت گیری و معطلی در صف نیست و تمام دفاتر قضایی این امر در کمتر از 15 دقیقه انجام خواهند داد.


نکات ضروری در مورد تور اقساطی 


در انواع تور اقساطی مانند هر خریدی که به صورت قسطی انجام می شود باید کاربران بتوانند آژانس مورد نظر را نسبت به پرداخت هزینه تور مطمئن کنند. این امر به وسیله مدارک و ضمانت هایی که در اختیار آنها قرار می دهید امکان پذیر است. از جمله مدارکی که در این شرایط از مسافران به عنوان ضمانت پرداخت هزینه درخواست می شود، چک و سفته است. در بیشتر مراکزی که شرایط قسطی را در تورهای خود ایجاد کرده اند معمولا نصف هزینه در ابتدا پرداخت می شود. بقیه هزینه سفر نیز به صورت قسط بندی شده و در مدت زمان مشخص شده باید برنامه ریزی و پرداخت شود.

شرایط اقساط در این تورها با یکدیگر متفاوت است و توسط آژانس های مسافربری مشخص می شود. به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به شرکت در این تورها نسبت به شرایط و قوانین آنها اطلاعات لازم را کسب کنید.


خرید تور اقساطی


شرایط عمومی که در تورهای اقساطی وجود دارد؟


با وجود تمام شرایط و تفاوت هایی که در برگزاری انواع تور اقساطی توسط شرکت های مختلف وجود دارد، بعضی از شرایط و قوانین در تمام این مراکز مشابه اند. از مهمترین قوانین مشابه در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

  1. معمولا مسافران باید اقدام به پرداخت 50 درصد هزینه قبل از سفر کنند.
  2. تعداد اقساط با توجه به شرایط شرکت اجرا کننده تور بین 3 تا 10 ماه متغیر است. باید در مدت زمان مشخص شده هزینه به صورت کامل پرداخت شود.
  3. داشتن چک و یا سفته به عنوان ضمانت کاربر برای پرداخت هزینه الزامی است.
  4. چک ضمانتی معمولا باید به نام خود مسافر یا یکی از همراهان او باشد.
  5. درصدی که به هزینه قسط بندی شده تور اضافه می شود چیزی بین 2.5 تا 3 درصد به عنوان کارمزد ماهانه است.


همان طور که در موارد بالا نیز به آن اشاره کردیم امکان خرید تور اقساطی با سفته در بعضی از مراکز برگزار کننده وجود دارد. این امر باعث می شود تا کسانی که چک به نام خود ندارند نیز بتوانند به راحتی از شرایط حضور در تورهای قسطی استفاده کنند. در هر کدام از این شرایط بهتر است قبل از اقدام به شرکت در تور نسبت به جزئیات کامل شرایط پرداخت از مرکز برگزار کننده اطلاعات لازم را کسب کنید.


مزایای خرید تور اقساطی


یکی از اصلی ترین مزیت هایی که در انواع تور اقساطی وجود دارد این است که امکان پرداخت هزینه را برای مسافران راحت می کند. چون در صورتی که بخواهید منتظر باشید تا هزینه لازم برای رفتن به تورهای داخلی و خارجی مختلف جمع شود، معمولا هرگز امکان رفتن به سفر برایتان پیش نخواهد آمد. چون با وجود شرایط زندگی های امروزی و بالا رفتن نیاز افراد، قیمت تورها نیز روز به روز در حال افزایش است. با شرکت در تورهای قسطی می توان به سفر دست پیدا کرده و هزینه آن را نیز به صورت قسطی و راحت پرداخت کرد.

یکی دیگر از مزیت های قابل توجه شرکت در تور اقساطی این است که می توان قبل از افزایش قیمت تور در آن شرکت کرد. چون بالا رفتن هزینه تورها باعث می شود تا پول پس انداز شده شما برای شرکت در تور کافی نباشد. با پرداخت قسطی هزینه تورهای داخلی و خارجی می توانید قبل از افزایش هزینه نسبت به شرکت در آن اقدام کنید.


خرید تور اقساطی


استقبال گردشگران از انواع تورهای قسطی


در سال های اخیر استقبال بالایی از شرایط پرداخت هزینه در انواع تور اقساطی داخلی و خارجی شده است. در این تورها که از طرف مراکز مختلف برگزار می شود امکان پرداخت تمام هزینه های سفر به صورت قسطی امکان پذیر است. یکی از مواردی که بیشتر در سفرهای خارجی لمس می شود، هزینه بلیط است که معمولا مبالغ بالایی را شامل می شود. امکان خرید بلیط اقساطی در تورهای اقساطی از طرف مراکز برگزار کننده تور نیز امکان پذیر است.


یکی دیگر از مواردی که باعث استقبال بالای گردشگران از تورهای اقساطی شده است، امکان پرداخت تسهیلات در ابتدای سفر است. به کمک این تسهیلات می توان اقدام به پرداخت اقساط بدون پیش پرداخت کرد. در واقع افراد تسهیلات را دریافت کرده و سپس از همان مبلغ برای شرکت در سفر استفاده می کنند. مبلغ تسهیلات نیز به صورت قسطی و در طی مدت مشخص شده توسط مسافر باز پرداخت می شود. هر کدام از این شرایط در تورهای داخلی و خارجی که توسط مراکز مختلف اجرا می شود، متفاوت است. مسافران با در نظر گرفتن شرایط مالی خود می توانند اقدام به شرکت در این تورها کنند.


مرکز پیک خورشید به عنوان یکی از شرکت های فعال در برگزاری انواع تورها به ویژه تور اقساطی فعالیت دارد. شرایط شرکت در تورهای اقساطی این شرکت را می توانید در ابتدای همین متن مطالعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از راهنمایی های قبل از سفر نیز می توانید از اطلاعات کارشناسان مجموعه استفاده کنید. در سایت مرکز پیک خورشید می توانید لیست تمام سفرهای داخلی و خارجی را با شرایط و امکانات سفر مشاهده کنید.

برچسب ها {{item.name}}