بلیط هواپیما تهران به دبی

قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی چقدر است؟

برای سفر از تهران به دبی با هواپیما لازم است تا قیمت بلیط‌های آن را بررسی و مقایسه کنید. قیمت بلیط هواپیما از تهران به دبی تحت تاثیر عوامل خاصی می‌باشد. در واقع این عوامل تعیین می‌کنند قیمت بلیط شما افزایش یا کاهش می‌یابد. در فصولی که آب و هوا عالی است تعداد گردشگران و به طبع آن قیمت بلیط افزایش می‌یابد. همچنین ایرلاین پروازی، کلاس پروازی و ساعت پرواز نیز در افزایش یا کاهش قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی نیز موثرند. شما می‌توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی را در پیک خورشید جستجو کنید.

برای کنسل کردن بلیط هواپیما تهران به دبی لازم است تا به صورت آنلاین یا حضوری اقدام کنید. برای استرداد آنلاین در سایت پیک خورشید از نوار بالای صفحه گزینه استرداد بلیط را انتخاب و از بین بلیط‌های خریداری شده، بلیط هواپیما تهران به دبی را مسترد نمایید. برای رفتن به صفحه استرداد بلیط هواپیما کلیک کنید.

درصد یا میزان جریمه استرداد بلیط هواپیما تهران به دبی مشخص نیست. در واقع باید ایرلاین و شرکت پروازی شما مشخص شود تا بتوان میزان جریمه را تعیین کرد.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به دبی می‌توانید در اواسط هفته یا زمان‌های لو سیزن اقدام به رزرو بلیط نمایید. در واقع شما باید زمان‌هایی که جمعیت گردشگران کم است را انتخاب کنید. البته می‌توانید با خرید بلیط لحظه آخری و چارتری پیک خورشید نیز بلیط ارزان تهران به دبی را داشته باشید.

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان تهران به دبی فصل بهار و تابستان است. فصل بهار به این علت بهترین است که آب و هوا دبی متعادل بوده و سفری عالی خواهید داشت اما قیمت بلیط در این زمان با توجه به شلوغ بودن دبی گران است. اما تابستان فصل خلوت و ارزان سال به حساب می‌آید؛ به همین جهت از لحاظ هزینه بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی به شمار می‌رود.

میزان بار مجاز در ایرلاینها و کلاسهای پروازی متفاوت است. برای مثال در هواپیمایی امارات میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی 30 کیلوگرم می‌باشد.

جریمه اضافه بار در ایرلاین‌ها و شرکت‌های پروازی مختلف کمی متفاوت است. به همین جهت ابتدا لازم است تا ایرلاین سفر شما تعیین شود پس از آن به ازای میزان بار اضافه هزینه‌ای را به ایرلاین پرداخت می‌کنید.

در بعضی از ایرلاین‌های ایرانی امکان ویرایش برخی از اطلاعات بلیط هواپیما وجود دارد. اما این ویرایش همراه با پرداخت هزینه خواهد بود. باید در نظر داشته باشید که در اغلب ایرلاین‌های پروازهای خارجی اجازه ویرایش اطلاعات مسافران وجود نخواهد داشت.

شما زمانی می‌توانید صندلی موردنظرتان را رزرو نمایید که بلیط خود را خریداری و سپس 24 ساعت قبل از پرواز به سایت ایرلاین پروازی خود مراجعه کنید.

فاصله هوایی تهران به دبی 601 کیلومتر می‌باشد. پرواز مستقیم از تهران به دبی حدود 2 ساعت و 10 دقیقه خواهد بود.

گیشه دریافت کارت پرواز حدود 40 دقیقه قبل از پرواز تعطیل می‌شود؛ به همین دلیل لازم است تا 2 الی 3 ساعت قبل از پرواز به دبی در فرودگاه حاضر باشید.

برای خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران به دبی می‌توانید از سایت پیک خورشید اقدام به خرید نمایید. پس از ورود به صفحه اصلی سایت از قسمت بلیط هواپیما مبدا خود را تهران و مقصد را دبی و تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کنید و سپس گزینه جستجو را بزنید. حال با مقایسه انواع بلیط تهران به دبی، بلیط موردنظرتان را رزرو نمایید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به دبی از پیک خورشید کلیک کنید.