بلیط هواپیما تهران به ازمیر

قیمت بلیط هواپیما تهران به ازمیر چقدر است؟

بلیط هواپیما تهران ازمیر در فصول مختلف تغییر می‌کند. به طور معمول بلیط‌ ماه‌هایی همچون اپریل، می، نوامبر و مارچ گران قیمت هستند. جالب است بدانید که ساعت و روزهای هفته نیز در قیمت بلیط دخیل هستند.

سامانه و سایت پیک خورشید در کنار مجموعه‌ای از امکانات، قابلیت استرداد آنلاین بلیط پروازهای خارجی را نیز دارا می‌باشد. چنانچه پس از خرید بلیط پرواز تهران ازمیر به هر دلیلی مجبور به استرداد آن شده‌اید، در صفحه اصلی سایت و از قسمت استرداد بلیط به‌راحتی و با چند کلیک ساده بلیط هواپیما تهران ازمیر را در پیک خورشید کنسل کنید.

جریمه استرداد بلیط پروازهای مختلف متفاوت است؛ چراکه عواملی همچون نوع بلیط، ایرلاین پرواز، زمان استرداد و غیره در تعیین جریمه استرداد موثرند. برای آگاهی از جریمه استرداد پرواز تهران ازمیر می‌توانید در زمان کنسل کردن، قسمت قوانین استرداد بلیط هواپیما پیک خورشید را مطالعه کنید.

با سه راهکار می‌توانید بلیط ارزان پرواز تهران به ازمیر را داشته باشید. اولین راهکار تغییر کلاس پروازی از فرست و بیزینس به اکونومی می‌باشد. دومین راهکار انتخاب تاریخ سفر در تایم‌های لو سیزن و کم گردشگر است و سومین و آخرین راهکار خرید یک بلیط لحظه آخری تهران ازمیر از پیک خورشید می‌باشد.

چنانچه شما بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز تهران به ازمیر را بدانید، در زمان مناسب به این شهر سفر می‌کنید. همچنین قیمت بلیط پروازتان کاهش می‌یابد. ماه‌های جولای و ژوئن آب و هوای مناسبی برای سفر به ازمیر دارند. اما باید در نظر داشته باشید که قیمت بلیط در این زمان گران است. برای حل این مشکل تنها کافیست از چندماه قبل اقدام به رزرو بلیط نمایید.

بار مجاز در کلاس اکونومی ایرلاین‌های ایران ایر، ماهان، زاگرس و قشم ایر 20 کیلوگرم است. چنانچه بار شما بیش از میزان بار نوشته شده روی بلیط پروازتان باشد باید هزینه اضافه بپردازید.

جریمه اضافه بار در پرواز تهران ازمیر به ازای هر یک کیلوگرم بار اضافه در نظر گرفته می‌شود.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به ویرایش اطلاعاتتان داشته باشید، متاسفانه در بسیاری از ایرلاین‌های خارجی امکان ویرایش کوچک‌ترین اطلاعات وجود ندارد. اما در برخی از ایرلاین‌های ایرانی امکان ویرایش پاره‌ای از اطلاعات با پرداخت هزینه وجود دارد.

سیستم رزرو صندلی هواپیما 24 ساعت قبل از پرواز در سایت ایرلاین فعال می‌شود. در واقع در زمان خرید بلیط نمی‌توانید صندلی انتخاب کنید.

فاصله هوایی تهران از ازمیر 2150 کیلومتر است که معادل 1336 مایل می‌باشد. مدت زمان پرواز تهران ازمیر 3 ساعت و 30 دقیقه است.

قبل از پرواز تهران به ازمیر نیاز است تا مدارک شما بررسی شود. همچنین وزن کشی بارها نیز معقوله زمان بری است. به همین دلیل  بهتر است 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید.

به منظور خرید بلیط رفت و برگشت تهران به ازمیر نیاز است تا وارد صفحه اصلی سایت پیک خورشید شوید و اطلاعات سفر را تکمیل و گزینه جستجو را بزنید.