بلیط هواپیما تهران به استانبول

بلیط هواپیما تهران به استانبول

قیمت بلیط هواپیما تهران به استانبول چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به استانبول در همه زمان‌ها ثابت نیست؛ چراکه هر ایرلاین و شرکت پروازی قیمت خاصی را دارد. همچنین کلاس پرواز، ساعت و تاریخ سفر شما نیز اهمیت دارد. چنانچه در زمان‌های شلوغ سال به این شهر سفر کنید، قیمت بلیط شما گران خواهد شد. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران به استانبول در پیک خورشید کلیک کنید.

قبل از استرداد بلیط هواپیما تهران به استانبول باید مشخص کنید بلیط شما سیستمی یا چارتری است. چنانچه بلیط شما چارتری باشد از 48 ساعت مانده به پرواز غیر قابل استرداد خواهد بود و چنانچه بلیط شما سیستمی باشد در هر کلاس و ایرلاین پروازی متفاوت است. شما می‌توانید از قسمت استرداد بلیط سایت پیک خورشید بلیط خود را کنسل نمایید یا با پشتیبانی این آژانس تماس بگیرید.

جریمه استرداد بلیط هواپیما تهران به استانبول تنها با تعیین ایرلاین پروازی، شرکت پروازی و ساعات مانده تا پرواز مشخص می‌شود. در واقع نمی‌توان بدون در نظر گرفتن موارد ذکر شده مقدار جریمه را تعیین کرد. چنانچه قصد کنسل کردن بلیط خود را داشته باشید باید بدانید که مشمول پرداخت جریمه خواهید شد. مقدار جریمه کنسلی برای همه هواپیماها ثابت نیست. در واقع هر ایرلاین پروازی هزینه‌ای را برای جریمه استرداد بلیط خود تعیین می‌کند.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان استانبول باید زمان‌های لو سیزن و کم گردشگر را در نظر داشته باشید. همچنین می‌توانید از دو ماه قبل اقدام به خرید بلیط نمایید. توجه داشته باشید که اغلب بلیط‌های لحظه آخری و چارتر نیز مقرون‌به‌صرفه‌اند. پیک خورشید ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما تهران به استانبول را به شما ارائه می‌دهد، تنها کافیست کلیک کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما استانبول از نگاه خریداران قبل یا بعد از تعطیلات و اواسط هفته است؛ چراکه در این زمان مسافران کم‌تر شده و قیمت بلیط کاهش می‌یابد. همچنین پروازهای نیمه شب نیز مناسب هستند.

میزان بار مجاز در اغلب ایرلاین‌های تهران به استانبول 25 کیلوگرم می‌باشد. همچنین در ایرلاین ایران ایر نیز می‌توان تا 30 کیلوگرم بار به همراه داشت و در ایرلاین آتا میزان بار مجاز تنها 20 کیلوگرم می‌باشد.

جریمه اضافه بار در پروازهای تهران به استانبول بسته به ایرانی یا خارجی بودن ایرلاین شما متفاوت است. به طور معمول در ایرلاین‌های خارجی جریمه اضافه بار به ازای هر یک کیلوگرم 14 یورو و در ایرلاین‌های ایرانی میزان جریمه متفاوت است. توجه داشته باشید، در اغلب پروازهای تهران به استانبول اجازه اضافه بار داده نمی‌شود.

تغییر یا ویرایش جزئی اطلاعات در بسیاری از ایرلاین‌ها در پروازهای خارجی امکان پذیر نمی‌باشد. البته در برخی از ایرلاین‌ها مانند ماهان امکان ویرایش جزئی اطلاعات همراه با پرداخت هزینه وجود دارد.

در زمان خرید بلیط در هیچ ایرلاینی امکان رزرو صندلی وجود ندارد. در واقع شما باید بلیط خود را خریداری و 24 ساعت قبل از پرواز اقدام به رزرو صندلی نمایید.

در سریع‌ترین پروازها از تهران به استانبول 3 ساعت و 20 دقیقه در مسیر خواهید بود.

با توجه به اینکه پرواز تهران به استانبول در دسته پروازهای خارجی قرار می‌گیرد، لازم است تا حدود سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.

شما می‌توانید قبل از سفر بلیط برگشت خود را نیز خریداری کنید. برای خرید بلیط رفت و برگشت دبی به استانبول از طریق سایت پیک خورشید، از قسمت بلیط هواپیما اقدام به خرید نمایید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به استانبول کلیک کنید.