بلیط هواپیما تهران به آنکارا

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنکارا تحت تاثیر عوامل مختلف نوساناتی دارد. چنانچه بلیط رفت و برگشت آنکارا را با هم خریداری کنید، قیمت بلیط شما کاهش می‌یابد. دقت داشته باشید که قیمت بلیط تهران آنکارا با توجه به ایرلاین و کلاس پروازی تغییر می‌کند. شما می‌توانید قیمت پرواز تهران به آنکارا را در سایت پیک خورشید جستجو کنید. پیک خورشید این امکان را به شما می‌دهد تا در ساعات شلوغی نیز بتوانید بلیط هواپیما خریداری نمایید.

زمانی که پیک خورشید را برای سفر انتخاب می‌کنید، نگران نباشید. در این آژانس علاوه بر خرید آسان می‌توانید بلیط خود را نیز کنسل کنید. به منظور استرداد بلیط هواپیما تهران به آنکارا به صفحه اصلی سایت مراجعه و از قسمت استرداد بلیط اقدام نمایید. برای کنسل کردن پرواز تهران آنکارا کلیک کنید.

میزان جریمه استرداد هواپیما تهران به آنکارا می‌توانید از قسمت قوانین استرداد مطالعه کنید. میزان این جریمه به نوع بلیط (سیستمی و چارتر)، کلاس پروازی (اکونومی، بیزینس و فرست)، کلاس نرخی و غیره بستگی دارد.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به آنکارا باید فصل و زمان خرید را در نظر بگیرید. به طور معمول اوایل آذر تا اوایل دی بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان تهران به آنکارا است. برای جستجو بلیط ارزان تهران آنکارا را در سایت پیک خورشید کلیک کنید.

بهترین زمان برای سفر به آنکارا از لحاظ هزینه پاییز است. در این فصل نه تنها قیمت بلیط بلکه خدمات رفاهی آنکارا نیز ارزان‌تر است. بهترین زمان برای خرید بلیط پاییز آنکارا 2 ماه قبل از تاریخ سفرتان می‌باشد.

میزان بار مجاز پرواز تهران به آنکارا بستگی به ایرلاین و کلاس پروازی شما در این سفر دارد. در ایرلاین ترکیش میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و برای کلاس بیزینس 30 کیلوگرم می‌باشد.

در پروازهای خارجی جریمه اضافه بار به مبدا و مقصد وابسته است. شما می‌توانید با توجه به ایرلاین خود و قوانین جریمه اضافه بار از میزان جریمه خود مطلع شوید.

در پروازهای خارجی امکان تغییر اطلاعات بلیط اعم از تغییر نام و نام خانوادگی در بلیط‌های سیستمی وجود نخواهد داشت.

خیر؛ در زمان رزرو بلیط هواپیما امکان رزرو صندلی وجود ندارد اما در زمان چک‌این می‌توانید صندلی موردنظرتان را انتخاب نمایید.

فاصله تهران آنکارا 1679 کیلومتر است. مدت زمان پرواز تهران آنکارا به طور تخمینی 2 ساعت و 28 دقیقه می‌باشد.

زمان حضور در فرودگاه پراهمیت است؛ زیرا باید بتوانید در صف دریافت کارت پرواز بمانید. همچنین زمان تحویل بار و چمدان نیز مشخص است و چنانچه اضافه بار داشته باشید ممکن است مقداری زمان بر باشد. با در نظر گرفتن تمامی این موارد بهتر است 2 الی 3 ساعت قبل از پرواز آنکارا در فرودگاه تهران حضور داشته باشید.

چنانچه می‌خواهید بلیط رفت و برگشت تهران به آنکارا را خریداری نمایید، می‌توانید در صفحه خرید اینترنتی پیک خورشید گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که شما می‌توانید به صورت حضوری یا تلفنی نیز بلیط خود را خریداری کنید. جهت خرید بلیط رفت و برگشت تهران به آنکارا پیک خورشید کلیک کنید.