بلیط قطار نیشابور

نیشابور

سفر به نیشابور فرصتی تازه برای داشتن سفری عالی است. با خرید بلیط قطار نیشابور می‌توانید در طول مسیر روی تخت دراز بکشید و استراحت کنید. شما می‌توانید بهترین قطارهای نیشابور را از سایت پیک خورشید خریداری نمایید. در این مطلب در خصوص نیشابور و نحوه خرید بلیط قطار آن صحبت خواهیم کرد.

نیشابور از پرجمعیت‌ترین شهرهای استان خراسان است. آب و هوای این منطقه با سایر قسمت‌های مشهد متفاوت است. کشاورزی و دامداری در این شهر رواج داشته و محصولاتی همچون پنبه، حبوبات، صیفی جات و غیره در نیشابور تولید می‌شود. جالب است بدانید نیشابور به دلیل داشتن معادن فیروزه به شهر فیروزه‌ها معروف است.

چنانچه قصد خرید بلیط قطار نیشابور را دارید، می‌توانید به سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی عمل کنید. در خرید حضوری لازم است تا مدارک شناسایی مسافران را به همراه داشته باشید. همچنین اگر یک کوپه دربست می‌خواهید در زمان خرید بلیط اطلاع دهید. در خرید اینترنتی می‌توانید به‌راحتی و در کم‌ترین زمان بلیط قطارهای مختلف به مقصد نیشابور را از لحاظ امکانات، قیمت، زمان حرکت و غیره بررسی و پس از آن بهترین بلیط به مقصد نیشابور را خریداری نمایید. به جهت خرید اینترنتی لازم است تا در قسمت مربوط به خرید بلیط قطار اطلاعات مسافران و سفر را وارد و گزینه جستجو را بزنید. برای خرید بلیط قطار نیشابور از پیک خورشید کلیک کنید.

یکی از مهم‌ترین عوامل که سبب می‌شود افراد قطار را برای سفر کردن انتخاب کنند، قیمت آن است. اگر به طور مرتب به نیشابور سفر می‌کنید و مسیر طولانی تا نیشابور دارید، بهترین گزینه برای شما رزرو بلیط قطار نیشابور است؛ چراکه قطار در کنار راحتی سفر، قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای نیز دارد. قیمت بلیط قطار نیشابور در روزها و فصول مختلف سال متفاوت است. در واقع عواملی همچون تعطیلات، مناسبت‌ها، شرکت ریلی، نوع قطار و غیره در تغییر قیمت بلیط قطار نیشابور تاثیرگذار هستند. اما تنها این موارد عوامل تاثیرگذار روی قیمت بلیط قطار نیشابور نیستند. شاید اولین عوامل طول مسیر و سن افراد باشد. چراکه افراد 2-12 سال هزینه بلیط نیم بها، بالای 12 سال هزینه بلیط تمام بها و زیر 2 سال 10 درصد از هزینه کل بلیط را پرداخت خواهند کرد. برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط قطار نیشابور پیک خورشید را جستجو کنید.

اگر مسیر طولانی را برای گشت و گذار به نیشابور سفر می‌کنید یا برای یک سفر کاری به این شهر می‌روید اما به خودرو خود در شهر مقصد نیاز دارید باید بدانید که از بعضی شهرهای کشور می‌توانید بلیط قطار حمل خودرو تهیه کنید و در نیشابور خودرو خود را صحیح و سالم تحویل بگیرید. چنانچه اطلاعات کاملی در خصوص بلیط قطار حمل خودرو ندارید، کلیک نمایید تا در سایت پیک خورشید مطالعه کنید.

نیشابور یکی از مهم‌ترین ایستگاه‌های ریلی کشور می‌باشد. علاوه بر آن بسیاری از افراد هر روزه برای کار از نیشابور به مشهد می‌روند. در واقع نیشابور از سال ۱۳۳۵ به ناوگان ریلی ایران افزوده شد و در سال ۱۳۸۸ به عنوان بزرگ‌ترین تقاطع غیر همسطح ریلی کشور شناخته شد. در ایستگاه راه آهن نیشابور امکاناتی همچون نمازخانه، ‌سرویس بهداشتی، دستگاه ATM و غیره وجود دارد.

 • نیشابور – تهران – نیشابور
 • نیشابور – اصفهان – نیشابور
 • نیشابور – مشهد – نیشابور
 • نیشابور – اهواز – نیشابور
 • نیشابور -پرند – نیشابور
 • نیشابور – سیرجان – نیشابور
 • نیشابور – کاشان – نیشابور
 • نیشابور – گرگان – نیشابور
 • نیشابور – ساری – نیشابور
 • نیشابور – بندرعباس – نیشابور
 • نیشابور – بم – نیشابور
 • نیشابور – ورامین – نیشابور

در خطوط ریلی نیشابور قطارهای زیادی از شرکت‌های مختلفی فعالیت دارند. در واقع شما قبل از انتخاب نوع قطار باید شرکت ریلی آن را بشناسید. از معروف‌ترین شرکت‌های ریلی فعال در خطوط ریلی نیشابور می‌توان به شرکت ریلی نور، شرکت ریلی رجا و شرکت ریلی فدک اشاره کرد.

نیشابور از جمله شهرهایی است که به تهران و مشهد نزدیک است؛ به همین دلیل تردد به این شهر زیاد می‌باشد. در خطوط ریلی نیشابور قطارهای کوپه‌ای 4 و 6 تخته فعالیت می‌کنند. در این بین از لحاظ کیفیت و لوکس بودن قطارهای سبز، قطارهای امید و پارسی و از لحاظ هزینه‌ای قطارهای جوپار بهترین انتخاب برای سفر به نیشابور هستند.