هتل چر هتل استانبول

Hacıahmet, 34421 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

معرفی و تصاویر

هتل چر استانبول (Cher Hotel istanbul Beyoglu) در منطقه بی‌اغلو و در چند قدمی برخی از معروف‌ترین مراکز دیدنی این شهر مانند گالری هنری آرتر، میدان تکسیم، برج گالاتا و موزه مادام توسو واقع شده است. فرودگاه آتاتورک حدود ۳۱ کیلومتر با این هتل فاصله دارد؛ ولی مهمانان می‌توانند از ایستگاه اتوبوس فرودگاه که در همان نزدیکی قرار دارد، استفاده کنند. در نزدیکی هتل چر استانبول چندین ایستگاه اتوبوس وجود دارد و مسافران می‌توانند از ایستگاه مترو تکسیم هم استفاده کنند.

هتل چر استانبول دارای ۱۳۸ اتاق و سوئیت است که دارای امکاناتی مانند با تهویه مطبوع با میز، کتری، مینی‌بار، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت و حمام اختصاصی با دوش هستند. در این اقامتگاه رستوران، پارکینگ خصوصی رایگان، اتاق‌هایی با چشم‌انداز شهر و اینترنت رایگان ارائه می‌شود؛ همچنین مهمانان می‌توانند از امکاناتی مانند استخر سرپوشیده، حمام و سونا هم بهره‌مند شوند.

هتل چر نسبت به سایر هتل‌های پنج ستاره استانبول قیمت بیشتری دارد و ازجمله هتل‌های گران‌قیمت استانبول محسوب می‌شود. این هتل دارای اتاق‌های خانوادگی است و برای اقامت خانوادگی گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

مشخصات

مشخصات تماس

Hacıahmet, 34421 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye