بلیط هواپیما تهران به لندن

قیمت بلیط هواپیما تهران به لندن چقدر است؟

به طور معمول لندن خطوط هوایی شلوغی دارد. این موضوع سبب شده تا در زمان‌های خاصی قیمت بلیط هواپیما لندن افزایش یابد. عواملی همچون کلاس پروازی، ایرلاین پروازی، نوع بلیط و تاریخ سفر تعیین کننده نهایی قیمت بلیط هواپیما تهران به لندن هستند. با تقویم قیمتی پیک خورشید از قیمت هر روز پرواز تهران لندن آگاه شوید.

یکی از قابلیت‌های سایت پیک خورشید، استرداد بلیط هواپیما است. کنسل کردن بلیط در این سایت بسیار آسان بوده و تنها کافیست از نوار بالای صفحه اصلی گزینه استرداد بلیط را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را وراد نمایید. دقت داشته باشید استرداد بلیط همراه با پرداخت جریمه خواهد بود.

کنسل کردن بلیط هواپیما به هر علتی از سمت مسافر، مشمول پرداخت جریمه می‌باشد. میزان این جریمه به عوامل مختلفی وابسته است. شما می‌توانید با استرداد بلیط خود از سایت پیک خورشید از میزان جریمه کنسلی بلیط پروازتان نیز مطلع شوید.

برای خرید بلیط ارزان تهران لندن به ایرلاین پروازی، کلاس پروازی و تاریخ سفرتان توجه داشته باشید. به طور معمول ایرلاین‌های ایران ایر و ماهان ارزان‌ترین پروازها را به لندن دارند. شما می‌توانید قیمت بلیط پرواز تهران لندن ایران ایر را در پیک خورشید جستجو کنید. همچنین چنانچه در زمان‌های کم تردد به لندن سفر کنید بلیط ارزانی خواهید داشت.

به طور معمول لندن در اواسط اردیبهشت تا اواسط تیر و از اوایل شهریور تا اواسط مهر بلیط گران قیمتی دارد؛ چراکه در این فصول آب و هوای لندن بسیار مناسب است. پس چنانچه قصد سفر در این فصول را دارید بهتر است 2 ماه قبل از سفر بلیط خود را رزرو نمایید. مشاورین پیک خورشید به شما خواهند گفت بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما لندن چه زمانی است پس با ما تماس بگیرید.

بار مجاز برای هر سفری بر اساس ایرلاین و کلاس پروازی تعیین می‌شود. برای پرواز کلاس اکونومی ایران ایر لندن 30 کیلوگرم بار مجاز قرار داده شده است. دقت داشته باشید که اگر سفر شما غیر مستقیم باشد، میزان بار مجازتان بر اساس طول مسیر اصلی تعیین می‌شود.

چنانچه میزان بار از حد مجاز فراتر رود، مسافر موظف است جریمه‌ای بپردازد. این جریمه به ازای هر یک کیلوگرم بار اضافه است. مقدار جریمه پروازهای داخلی و خارجی متفاوت است. به همین منظور برای اطلاع از میزان جریمه اضافه بار با مشاورین ما در آژانس پیک خورشید تماس بگیرید.

تغییر یا ویرایش اطلاعات بلیط هواپیما در ایرلاین‌های خارجی امکان پذیر نمی‌باشد. در این زمینه برخی از ایرلاین‌های ایرانی با دریافت هزینه‌ای اجازه ویرایش اطلاعات محدودی را به مسافر می‌دهند.

در هیج یک از ایرلاین‌های موجود امکان انتخاب صندلی در زمان خرید بلیط وجود ندارد اما نگران نباشید! شما می‌توانید 24 ساعت قبل از پرواز از طریق سایت ایرلاین پرواز صندلی موردنظرتان را انتخاب نمایید.

لندن و تهران فاصله هوایی به اندازه 1083 کیلومتر دارند. این فاصله را در پروازهای مستقیم می‌توان در مدت 6 ساعت و 20 دقیقه گذراند. اما چنانچه پرواز شما غیر مستقیم باشد یا شرایط جوی مناسب نباشد، این زمان تغییر خواهد کرد.

باید توجه داشته باشید که پروسه بازرسی و وزن گیری چمدان‌ها طولانی است. همچنین شما به وقت کافی برای دریافت کارت پرواز نیاز دارید. به همین دلیل بهتر است 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.

برای رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران لندن کافیست در صفحه اصلی سایت پیک خورشید اطلاعات سفر شامل مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و غیره را وارد نمایید سپسگزینه جستجو را بزنید تا گزینه‌های سفر برایتان نمایش داده شود.