بلیط هواپیما تهران به ایروان

قیمت بلیط هواپیما تهران به ایروان چقدر است؟

برای آگاهی از قیمت پرواز تهران به ایروان به سایت پیک خورشید مراجعه کنید. پرواز تهران به ایروان با توجه به ایرلاین و کلاس پروازی، تاریخ و ساعت پرواز و غیره قیمت‌های متفاوتی دارد.

در سامانه اینترنتی پیک خورشید علاوه بر خرید قادر خواهید بود بلیط خود را نیز مسترد نمایید. پس چنانچه به هر دلیلی تصمیم به کنسلی بلیط خود داشتید، تنها کافیست به سایت پیک خورشید مراجعه و به‌راحتی بلیط خود را استرداد نمایید. برای کنسل کردن بلیط پرواز تهران به ایروان کلیک کنید.

جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران به ایروان بستگی به ایرلاین و شرکت پروازی شما دارد. ایرلاین‌های ایرانی معمولا نرخ متفاوتی نسبت به ایرلاین‌های خارجی دارند. در کنار این پارامترها باید دقت داشته باشید که نوع بلیط شما نیز مهم است. چنانچه بلیط شما چارتر باشد غیر قابل استرداد است اما اگر بلیط شما سیستمی باشد باید طبق نرخ مصوب آن ایرلاین جریمه‌ای بپردازید.

اگر بخواهید بلیط ارزان از تهران به ایروان داشته باشید باید زمان‌های لو سیزن و کلاس هواپیمایی را در نظر بگیرید. به طور معمول بلیط روزهای سه شنبه و چهارشنبه ارزان است. اگر قصد سفر به ایروان را دارید از 2 تا 4 ماه قبل از سفر اقدام به خرید بلیط نمایید. برای خرید ارزان‌ترین پروازهای ایروان به سایت پیک خورشید مراجعه کنید.

برای تعیین بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران ایروان باید هدف از سفرتان را تعیین کنید. اگر برای گردش و تفریح به ایروان سفر می‌کنید بهترین زمان فصل بهار، تابستان و اوایل پاییز است اما باتوجه به شلوغ بودن این تایم لازم است تا دو ماه قبل از تاریخ سفرتان اقدام به خرید بلیط نمایید.

میزان بار مجاز پرواز ایروان در ایرلاین‌های مختلف متفاوت است. برای مثال ایرلاین آرمنیا وزن 25 کیلوگرم را به عنوان میزان بار مجاز قرار داده است.

شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از میزان جریمه اضافه بار پرواز ایروان با آژانس پیک خورشید تماس بگیرید؛ چراکه میزان جریمه در هر ایرلاین و مقصدی متفاوت است.

در اغلب پروازهای خارجی امکان ویرایش مشخصات مسافران وجود ندارد. در واقع در صورت نیاز به ویرایش، لازم است تا بلیط را کنسل و مجدد اقدام به خرید بلیط نمایید.

برای انتخاب صندلی باید ابتدا بلیط خود را خریداری نمایید. در واقع شما نمی‌توانید در زمان خرید صندلی رزرو کنید اما پس از خرید این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

تهران ایروان فاصله هوایی حدود 493 مایل دارند. این فاصله را می‌توان با پرواز مستقیم در زمان 1 ساعت و 30 دقیقه طی کرد.

اینکه چه زمانی در فرودگاه حاضر باشید بستگی به تایم گیشه دریافت کارت پرواز شما دارد اما به طور کلی توصیه می‌شود 2 ساعت قبل از پرواز ایروان در فرودگاه حاضر باشید.

برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران ایروان کافیست در صفحه خرید گزینه رفت و برگشت را انتخاب نمایید. جالب است بدانید که با خرید بلیط رفت و برگشت ایروان هزینه‌های شما کم‌تر خواهد شد. برای خرید بلیط ارزان رفت و برگشت تهران ایروان پیک خورشید کلیک کنید.