بلیط هواپیما تهران

خرید بلیط هواپیما تهران

خرید بلیط هواپیما تهران به دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد. جهت خرید حضوری می توان به کل آژانس های هواپیمایی در شهر تهران مراجعه کرد و بلیط را تهیه نمود. البته قبل از تصمیم به خرید بلیط هواپیما تهران به صورت حضوری باید عواملی همچون چند ساعت از روز خود به ماندن در ترافیک، مسیر رفت و برگشت و زمان انتظار در دفتر را در نظر گرفت. همچنین شما نمی توانید بلیط های مختلف با تاریخ های نزدیک به هم را مقایسه کنید و به ناچار پیشنهاد کارشناس فروش را می پذیرید. در نتیجه استقبال از روش حضوری خرید بلیط کم است.

خرید بلیط هواپیما تهران به صورت آنلاین یکی از ایده آل ترین انتخاب ها جهت شروع یک سفر کاری یا تفریحی به پایتخت می باشد. بنابراین با مراجعه به از سایت پیک خورشید تهیه بلیط هواپیما تهران، تاریخ را مشخص کرده و با بررسی بلیط های متعدد مناسب ترین را انتخاب می نمایید. سپس با تکمیل مرحله خرید و به محض گذشت چند ثانیه بلیط هواپیما برای شما صادر می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به عوامل متعددی همچون نوع بلیط، ایرلاین و کلاس پرواز بستگی دارد. اما موارد ذکر شده تنها عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط در تهران نیستند. زیرا سفر به مقصدی همچون تهران که مقصدی کاملا بیزینسی است عواملی مانند زمان سفر، فصل، ماه، روزهای هفته، همگی در تعیین قیمت بلیط نقش پررنگی دارند. البته دلیل چنین موضوعی این است که اکثر مسافران تهران با هدف انجام امور کاری و اداری به این شهر آمده و می خواهند اول وقت به پایتخت برسند. سپس آخر آن شب بتوانند به شهر خود برگردند. در نتیجه قیمت بلیط هواپیما تهران در اول وقت روزهای کاری نسب به سایر بلیط ها در طول روز گران تر می باشد.

افرادی که اهل سفرهای هوایی باشند مسلما برای یک بار هم شده کلمه بلیط هواپیما تهران از نوع چارتر را جست و جو کرده اند. زیرا بلیط چارتر در گذشته به عنوان بلیط سفر از نوع ارزان شناخته می شود. همچنین چارتر کننده بین مسافر و ایرلاین واسطه به حساب می آید که بلیط هاپیما تهران از ایرلاین باید پیش خرید شود. سپس به محض قیمت گذاری در اختیار مسافر قرار گیرد. البته در بازه های زمانی کم سفر باید چارتر کننده به ناچار برای فروش تمام بلیط های خود، قیمت آن ها را کاهش می دهد.

بلیط هواپیما تهران به صورت سیستمی در واقع همان بلیط پروازهایی است که معتبرترین ایرلاین همچون ماهان و ایران ایر برای آن ها برنامه سفری می چینند. یکی از مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به صورت سیستمی می توان به امکان خرید آن ها به مدت چند ماه پیش از تاریخ سفر با مناسب ترین قیمت اشاره کرد. البته این نوع بلیط ها بدون واسطه با مسافران فروخته می شوند که احتمال وجود مشکل در برنامه های سفر همچون صدور کارت پرواز خیلی کم یا صفر است. در حالت کلی کیفیت پرواز به صورت سیستمی بالا بوده و با نزدیک شدن تاریخ پرواز، قیمت بلیط سیستمی افزایش می یابد. برخی مواقع که مسافر کم بوده شرکت های هواپیمایی تهران با کاهش قیمت بلیط ها، مسافران بیشتری به خود جذب می کنند.

بلیط هواپیما تهران زمانی ارزان می باشد که بتوان از دو جهت آنها را با هم مقایسه کرد. یکی از این جهات زمان سفر است. اگر هدف از سفر به پایتخت انجام امور اداری و کاری باشد باید رزرو بلیط رفت و برگشت به گونه ای بوده که صبح زود به شهر تهران رسید. سپس بعد از اتمام کارها در شب همان روز به مقصد خود بازگشت. اما اگر هدف از سفر به تهران تفریح است باید در ایام تعطیل همچون نوروز باشد تا بتوان از هوای مطبوع و تمیز آن لذت برد. همچنین قیمت تاثیر زیادی بر رزرو بلیط هواپیما تهران ارزان دارد. زیرا اگر خواهان بلیط ارزان برای سفرتان به تهران هستید باید در ایام غیر کاری و ساعات پایانی به سراغ بلیط ارزان بروید.

مسافرانی که به ناچار برای انجام کاری باید در اسرع وقت در تهران باشند باید از بلیط هواپیما تهران لحظه آخری استفاده کنند. بنابراین اگر جزء آدم های خوش شانس باشید به بلیط لحظه آخری با قیمت ارزان دسترسی پیدا می کنید. قیمت بلیط هواپیما تهران لحظه اخری در زمان های کم سفر همچون آخر هفته ها از طریق ایرلاین و چارتر کننده جهت کاهش ضرر و جذب مسافر بیشتر، کاهش می یابد. البته عکس قضیه نیز وجود دارد. بنابراین در زمان های پر سفر همچون اول هفته در صبح روزهای کاری، با افزایش قیمت بلیط در لحظه آخر تا حد مجاز، سود بیشتری را برای خود به ارمغان می آورند.

بیشتر مسیرهای هوایی با تردد بالا در کشورمان از تهران صورت می گیرند. شاید به همین خاطر است که بلیط هواپیما تهران در تمامی فصول سال به فروش می رسد. زیرا پایتخت با وجود دو فرودگاه بین المللی در صنعت هوانوردی نقش مهمی دارد. همچنین برای پروازهای بین المللی از فرودگاه امام خمینی و برای پروازهای داخلی و مختص به حج از فرودگاه مهرآباد استفاده می شود.

شرکت ها هواپیمایی

شما جهت خرید بلیط هواپیما تهران می توانید از بین ایرلاین های متعدد تهران یکی را انتخاب کنید. این ایرلاین ها شامل ایران ایر، ماهان، معراج، وارش، تابان، کاسپین، آسمان، قشم ایر، کیش ایر و زاگرس می باشند. هر کدام از ایرلاین ها مشخصات و ویژگی های مختص به خود را دارند. برخی از خدمات و امکانات بیشتری برخوردارند. اما برخی دیگر با قیمت کمتر بلیط هواپیما تهران را به فروش می رسانند.

بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما تهران جهت سفر، اوایل بهار و فصل پاییز می باشد. پایتخت در این فصل ها از آب و هوای مطلوبی برخوردار بوده و دیدن جاذبه های گردشگری را دو چندان لذت بخش خواهد کرد. البته تهران همان شهر چهار فصل می باشد. اما این شهر در فصل های بهار و پاییز آنقدر جذاب و زیبا بوده که گردشگران و اهالی پایتخت را به وجود خواهد آورد. همچنین مکان های دیدنی بیشماری دارد که در هر فصل از سال گردشگران داخلی و خارجی زیادی به سمت خود جذب می نماید.

لیست هتل های مهم تهران

مسافران با تهیه بلیط هواپیما تهران و بسته به منطقه کاری خود اقدام به رزرو بلیط در پایتخت می نمایند. بنابراین شرکت های هواپیمایی جهت رفاه حال مسافران لیستی از بهترین هتل های تهران در مناطق مختلف تهیه نموده اند که به شرح زیر می باشند:

هتل پارسیان آزادی تهران- هتل پارسیان استقلال تهران- هتل پارسیان اوین- هتل پارسیان انقلاب تهران- هتل پامچال تهران- هتل شهر تهران- هتل اسپیناس خلیج فارس تهران