بلیط هواپیما قشم

خرید بلیط هواپیما قشم

با رزرو بلیط هواپیما قشم از زیبایی های رویایی آن دیدن کنید. یکی از جزایر بزرگ دنیا که از دیرباز تاکنون زندگی در آن جریان داشته است جزیره همیشه زیبای قشم است. این جزیره که همواره بخش عظیمی از خاک ایران به حساب می آید با مساحتی بالغ بر 1491 کیلومتر مربع به عنوان بزرگ ترین جزیره کشورمان شناخته شده است. علاوه بر همه این ها جاذبه های گردشگری منحصر به فرد و مراکز خرید متعدد با قیمت های به صرفه، هتل های شیک و با امکانات عالی و خیلی چیزهای دیگر باعث شده اند تا همواره جزیره قشم به قطب توریستی دنیا تبدیل شود.

متقاضیان زیادی به علت صرفه جویی در سرعت و زمان جهت جابجایی از خطوط هوایی برای مسافرت های داخل کشور استفاده می کنند. بنابراین اکثر مسافران برای تهیه بلیط هواپیما قشم از طریق آژانس های مسافرتی به صورت حضوری  و غیرحضوری از طریق سایت پیک خورشید اقدام می نمایند. خرید بلیط هواپیما قشم به صورت حضوری تنها از طریق آژانس های مسافرتی و دفاتر فروش مجاز امکان پذیر می باشد که هزینه و زمان زیادی را برای متقاضی در بر خواهد داشت. اما در خرید بلیط به صورت اینترنتی یا سیستمی در صنعت های تجاری همچون گردشگری پیشرفت زیادی داشته است. همچنین خدمات مورد استفاده در آژانس های مسافرتی را به بهترین کیفیت، زمان کم و هزینه پایین به مشتریان ارائه می دهد.

یکی از کلیدی ترین معیارها در خرید بلیط هواپیما قشم به صورت آنلاین، شرکت های هواپیمایی عرضه کننده بلیط پرواز هستند. تنها تفاوت این شرکت ها با یکدیگر در ارائه بعضی از خدمات می باشند. البته این تفاوت ها در کلاس های پروازی متفاوت دیده می شوند که در نهایت تفاوت های بارزی در قیمت بلیط به خصوص بلیط پرواز تهران قشم را به وجود می آورند. بنابراین هنگام تهیه بلیط هواپیما قشم به برند ایرلاین های عرضه کننده بلیط و نوع کلاس پرواز اکونومی یا بیزینس توجه نمایید. در حالت کلی هر چقدر خدمات و امکانات ارائه شده در طول پرواز بیشتر باشد مسلما قیمت بلیط را افزایش خواهد داد.

قشم یکی از مراکز مهم گردشگری است که هر روزه مسافران زیادی برای سفر به این شهر، سراغ بلیط هواپیما قشم را می گیرند. همین موضوع به آژانس های مسافرتی و چارترکننده ها فرصت داده تا پروازهای چارتر را از شهرهای بزرگ همچون شیراز، اصفهان، مشهد و تهران به قشم فراهم کنند. بنابراین چارترکننده، تعداد مشخص یا کل صندلی های هواپیما را خریداری می نماید. سپس قیمت بلیط چارتر را بسته به میزان تقاضای مسافران زیر نظر سازمان هواپیمایی کشور و قوانین داخل ایرلاین مشخص می کند. پس اگر متقاضی خرید بلیط هواپیما قشم به صورت چارتر در لحظه بیشتر شود قیمت نیز بالا می رود. اگر متقاضی رزرو بلیط قشم کم باشد، قیمت ارزان و ارزان تر خواهد شد.

افرادی که اهل برنامه می باشند بهترین گزینه برای آنها خرید بلیط سیستمی قشم است. زیرا فروش این نوع بلیط مخالف دیگر روش های فروش بلیط هواپیما قشم دو ماه پیش از تاریخ پرواز تا چند ساعت مانده به زمان پرواز در تمام سامانه های معتبر ارائه می گردد. بنابراین ایرلاین برنامه مختص به پرواز را به صورت سیستمی می چیند. سپس قیمت بلیط مربوط به هر صندلی را هماهنگ با سیاست داخلی خود و زیر نظر سازمان هواپیمایی کشور تعیین می نماید. در پرواز سیستمی هر صندلی در کلاس نرخ های متعدد با قیمت های مختلف دسته بندی شده و زمان فروش ابتدا بلیط کلاس های به نسبت ارزان تر فروخته می شوند. در نتیجه قیمت بلیط هواپیما قشم به صورت سیستمی با نزدیک شدن زمان و تاریخ پرواز افزایش می یابد.

خرید بلیط ارزان قشم ترفندهایی را در بر می گیرد که تنها اطلاع از آن می تواند با کمترین هزینه بلیط هواپیما قشم را فراهم نماید. بنابراین یکی از عواملی که موقع خرید بلیط قشم اهمیت دارد توجه به زمان و تاریخ سفر است. بدون شک قشم یکی از مکان های گردشگری پرطرفدار برای تعطیلات رسمی و مسافران تابستانی و نوروزی می باشد. در نتیجه تقاضا برای خرید بلیط هواپیما قشم افزایش یافته و قیمت آن نسبت به روزها و ماه های دیگر گران تر می شود. اما در روز های بعد از تعطیلات رسمی یا روزهای اول هفته متقاضی برای خرید پرواز قشم کاهش یافته که همین امر موجب ارزان تر شدن بلیط می شود.

خرید بلیط هواپیما قشم برای افرادی که در یک لحظه تصمیم به سفر می گیرند مناسب نبوده و باید به سراغ بلیط لحظه آخری بروند. این بلیط همان گونه که از اسمش پیداست در آخرین لحظات نزدیک به پرواز به فروش می رسد که به دو روش سیستمی و چارتر قابل دسترسی می باشد. بنابراین مسافرانی که بی برنامه قصد سفر دارند بدون دردسر به موقع در قشم حاضر می شوند. همچنین اگر در روزهای کم سفر سال اقدام به خرید بلیط لحظه آخری نمایید به احتمال زیاد با قیمت پایین تری آن را تهیه می کنید. البته خرید این نوع بلیط در ایامی همچون تعطیلات رسمی و عیدها به صرفه نبوده و قیمت آن سر به فلک می کشد.

هم اکنون به صورت روزانه از تهران، شیراز، اصفهان و مشهد به جزیره قشم پرواز امکان پذیر می باشد. همچنین بعد از خرید بلیط هواپیما قشم می توان از مبداء نظر به فرودگاه بین المللی دیرستان پرواز کرد. از مسیرهای پرتردد این فرودگاه دو ترمینال می باشد که یکی از آنها برای پروازهای داخلی و دیگری برای پروازهای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در طبقه دوم یک ترمینال برای حجاج وجود دارد. این فرودگاه از یک مسیر اختصاصی برای سفر به دبی نیز برخوردار است.

شرکت های هواپمایی

هم اکنون معتبرترین ایرلاین ها جهت فروش بلیط پرواز قشم شامل اترک، تابان، قشم ایر، آتا، سپاهان، زاگرس و ایران ایر می باشند. البته مبداء این ایرلاین ها از تهران به قشم است.

شرایط جوی جزیره قشم گرم بوده و از رطوبت بالایی برخوردار است. بنابراین قبل از تهیه بلیط هواپیما قشم باید شرایط آب و هوایی را بررسی کرد. بنابراین فصل تابستان بسیار گرم بوده و بالعکس قشم زمستانی سرد دارد. پس بهترین زمان سفر به این جزیره فصل های بهار و پاییز می باشد. البته اگر خواهان بلیط ارزان هستید باید در فصل های کم سفر پاییز و زمستان اقدام نمایید. همچنین روزهای بعد از تعطیلات رسمی و روزهای اول هفته کاری برای سفر به جزیره قشم هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ ازدحام مناسب هستند.

لیست هتل های مهم قشم

یکی از مناسب ترین روش ها جهت انتخاب هتل بعد از رزرو بلیط هواپیما قشم، اطلاع از بهترین هتل ها با نهایت امکانات است. این هتل ها شامل هتل ارم قشم، هتل سینگو، هتل آرتا، هتل ایرمان،هتل ساحل طلایی، هتل زیگورات و هتل سورینت می باشند.