بلیط هواپیما کیش

خرید بلیط هواپیما کیش

چه زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش مناسب است؟ شما که به خواندن این مطلب مشغول می باشید به احتمال زیاد در یک بازه زمانی مشخص هماهنگ با موقعیت و شرایط خود می خواهید سفر به کیش را برنامه ریزی کنید. بنابراین شروع این سفر رویایی با خرید بلیط هواپیما کیش میسر می شود. زیرا جزیره کیش بین آب های خلیج فارس قرار گرفته و آسان ترین راه برای رسیدن به آنجا پرواز با هواپیما است. البته برای خرید بلیط کیش راه های متعددی وجود دارد که بسته به موقعیت مسافر نوع آن تغییر می کند. این بلیط ها شامل بلیط چارتر، بلیط سیستمی، بلیط ارزان و بلیط لحظه آخری می باشند.

مدام اولین چیزی که قبل از برنامه ریزی جهت یک سفر به یاد ماندنی مورد بررسی و بحث قرار می گیرد، هزینه های آن می باشد. قیمت بلیط هواپیما کیش از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین مانند دیگر بلیط های هواپیمایی به عواملی همچون ساعت حرکت، کلاس پرواز، مسافت پرواز و آژانس هواپیمایی بستگی دارد. در نتیجه نمی توان مبلغ مشخصی برای بلیط کیش بیان کرد.

البته هزینه بلیط هواپیما کیش بسته به شهر مبداء و زمان پرواز متغیر می باشد. جهت تهیه بلیط به صورت حضوری یا آنلاین می توان با انتخاب شهر مقصد، نوع پرواز و ساعت آن مناسب ترین پرواز را رزرو نمود. بهترین قیمت مربوط به بلیط کیش در واقع بلیطی است که با وجود دریافت خدمات زیاد، نیاز به پرداخت هزینه کمی دارد.

بلیط چارتر توسط چارترکننده ها که قبلا اقدام به خرید تعداد بالایی بلیط نکرده اند قابل فروش است. بنابراین بلیط هواپیما کیش از نوع چارتر قیمت کمتری نسبت به دیگر بلیط ها داشته و مقرون به صرفه ترین راه برای سفر به این شهر محسوب می شود. بعضی از آژانس های هواپیمایی در بازه زمانی مشخصی از سال بلیط های چارتر در اختیار مسافران می گذارند تا هم آژانس ها و هم متقاضیان از این شرایط نهایت استفاده را ببرند. البته قیمت بلیط هواپیما کیش در آژانس های متعدد هواپیمایی با هم فرق دارند. همچنین بلیط چارتر برای مسافرانی مناسب است که برنامه زمانی ویژه ای جهت پرواز به کیش را ندارند.

متقاضیان که در ماه های آینده قصد سفر به کیش را دارند بهتر است بلیط هواپیما کیش را خریداری نمایند. چون هر چه زمان تعطیلات رسمی نزدیک تر باشد، بر مسافران خرید پرواز افزوده می شود. مسلما با افزایش تقاضا، روز به روز قیمت بلیط افزایش می یابد. بنابراین بهترین روش برای خرید بلیط هواپیما کیش سیستمی است که چند ماه پیش از تاریخ پرواز می توان آن را تهیه کرد. بلیط سیستمی از طریق ایرلاین های معتبر خریداری شده که در ابتدا قیمت پایین و کم افزایش می یابد. همچنین ایرلاین بدون واسطه بلیط سیستمی را در اختیار متقاضی گذاشته و قیمت بلیط هر کلاس در مقایسه با کلاس دیگر متفاوت محاسبه می گردد.

عوامل متعددی مانند شرکت هوایی عرضه کننده بلیط، نوع کلاس پروازی و … بر قیمت بلیط هواپیما کیش در یک مسیر مشخص و خاص تاثیر می گذارد. بنابراین جهت خرید بلیط ارزان کیش باید هنگام جست و جو کل بلیط ها را در موقعیت یکسان با همدیگر مقایسه کنید. البته نباید در همان لحظه ورود به سایت به دنبال بلیط هواپیما کیش با پایین ترین قیمت باشید. همچنین ارزان ترین بلیط به معنی مناسب ترین و بهترین بلیط هواپیما جهت سفر شما کیش نیست. پس شرایط و تمام امکانات پرواز را در نظر گرفته و بسته به سلیقه و بودجه خود، یک بلیط با قیمت پایین را رزرو و خریداری کنید.

کسانی که اهل سفر هستند از مزایای خرید بلیط لحظه آخری آگاه می باشند. بنابراین خرید بلیط هواپیما کیش از این قاعده مستثنی نبوده و ایرلاین ها و چارتر کننده ها در ساعات پایانی مانده به پرواز، بلیط های باقی مانده را با ارزان ترین قیمت می فروشند. همین موضوع انگیزه مسافران برای خرید بلیط را افزایش داده و با سود متقاضیان، آنها نیز کمتر ضرر می کنند. البته این دیدگاه در بازه های زمانی با سفرهای کم جواب می دهد. زیرا در زمان های پر سفر ممکن است به بلیط لحظه آخری کیش دسترسی نداشته باشید و یا مجبور به خرید بلیط با هزینه بیشتری شوید. ولی اگر بازه زمانی مدنظر نیست می توان روی خرید بلیط لحظه آخری هواپیما حساب باز کرد.

در حال حاضر جزیره پرطرفدار کیش یکی از مهم ترین قطب های گردشگری در سطح کشور به حساب می آید. بنابراین از شهرهای مختلف می توان به این جزیره پرواز داشت. در حالت کلی فرودگاه کیش به 22 شهر مختلف در ایران پرواز دارد که مهم ترین بلیط ها از مشهد به کیش، اصفهان به کیش و تهران به کیش می باشد. فرودگاه بین المللی کیش به شهرهای دیگری همچون سنندج، ارومیه، عسلویه، جم، گرگان، کاشان، ساری، کرمانشاه، رشت، بوشهر، همدان، یزد، تبریز، اهواز، کرمان، بندرعباس و اصفهان پرواز دارد.

شرکت های هواپیمایی

بلیط هواپیما کیش همانند دیگر شرکت های هواپیمایی از مبداء تهران به این شهر توسط ایر لاین های معتبری ارائه می شود. این ایرلاین ها شامل معراج، کیش ایر، تابان، ماهان ایر، قشم ایر، آتا، سپهران، زاگرس و ایران ایر می باشند.

کیش دارای اقلیم آب و هوایی خشک و گرم است. لذا باید برای سفر فصل مناسبی انتخاب کنید تا با محدودیت های پرواز کمتری مواجه شوید. همچنین از سفرتان نهایت لذت را ببرید. قطعا کیش از فصل تابستان گرم و سوزانی نسبت به دیگر نقاط کشور برخوردار می باشد. البته رطوبت هوا به قدری زیاد است که سفر را برای مسافر غیر ممکن می نماید. زیرا دمای در این فصل بیشتر از 50 درجه بوده و در صورت سفر به کیش تنها می توانید از هتل های آنجا استفاده نمایید. بنابراین بهترین زمان برای مسافرت به کیش اوایل فصل بهار و یا اواخر فصل زمستان است.

لیست هتل های مهم کیش

قبل از خرید بلیط هواپیما کیش باید تمام هتل های منطقه را بررسی کرده و بسته به مکان های مدنظر و بودجه خود بهترین هتل را رزرو نمود. بنابراین مهم ترین هتل ها در کیش شامل هتل میراژ کیش، هتل پانوراما، هتل ترنج، هتل پارمیس، هتل آرامیس پالاس، هتل مارینا و هتل داریوش می باشند.