بلیط هواپیما بوشهر

خرید بلیط هواپیما بوشهر

با خرید بلیط هواپیما بوشهر به شهر آبی ایران سفر کنید. شهر بوشهر با قدمت دیرینه اش یکی از شهرهای جنوبی ایران است که با جمعیتی بالغ بر ۲۲۳,۵۰۴ نفر در لیست شلوغ ترین شهرهای ایران قرار دارد. این شهر بندری و پر از جاذبه، به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی که دارد در بازه های مختلف زمانی مورد توجه خیلی از حکومت ها از جمله افشاریان و ساسانیان واقع شده است. مردم خونگرم و مهمان پذیر این شهر اگرچه دارای زبان رسمی فارسی هستند اما با یکدیگر با لهجه بوشهری صحبت می کنند.

بوشهر به دلیل جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار زیادی که در دل خود جای داده هر ساله مسافران زیادی را در اقصی نقاط دنیا به سمت خود جذب می کند. از جمله این جاذبه های پرافتخار که بازدید از آن ها بسیار جذاب و دیدنی است عبارت اند از:

 • کاخ سنگ سیاه
 • کلیسای خارک
 • کاخ بردک سیاه
 • شهر باستانی سیراف
 • سنگ نبشته هخامنشی
 • و…

جهت خرید بلیط هواپیما بوشهر، روش های مختلفی وجود دارد که مهمترین آنها خرید حضوری و آنلاین است. بنابراین در خرید حضوری متقاضیان می توانند به وب سایت پیک خورشید مراجعه نمایند. ولی پرطرفدارترین و به صرفه ترین روش خرید بلیط هواپیما بوشهر همان روش آنلاین می باشد. در این روش نیازی به تحمل شلوغی، ترافیک و جابجایی در شهر نیست. پس متقاضیان از پرداخت هزینه های اضافی دور هستند. درنتیجه تنها با داشتن یک کارت بانکی با رمز پویا و عضو شبکه شتاب می توانند در کمتر از چند دقیقه بلیط انتخابی را رزرو نمایند. همچنین قیمت بلیط آنلاین یا سیستمی از قیمت ثابتی در طول سال برخوردار است.

قیمت بلیط هواپیما بوشهر مانند دیگر شهرها از عوامل مختلفی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم تاثیر می پذیرد. این عوامل شامل کلاس نرخی، مسافت، برند ایرلاین، نوع کلاس پرواز، نوع پرواز و از همه مهمتر تاریخ یا زمان پرواز است. بنابراین با افزایش یا کاهش هر یک از عوامل ذکر شده، قیمت بلیط پرواز بوشهر تغییر خواهد کرد. درنتیجه هر وقت با رزرو یک بلیط معمولی با کیفیت مناسب و قیمت به صرفه دریافت کردید، یعنی شما بهترین و مناسب ترین بلیط پرواز بوشهر را خریداری نموده اید.  البته قیمت بلیط هواپیما بوشهر زیر نظر سازمان هواپیمایی کشور تعیین می گردد. ولی در برخی مواقع ایرلاین رزرو کننده بلیط بسته به سیاست های داخل سازمان خود قادر به تغییر قیمت بلیط در حد مجاز می باشد.

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین بلیط هواپیما بوشهر همان بلیط چارتر است. این بلیط ها توسط آژانس های هواپیمایی یا چارترکننده ها رزرو می شوند. سپس زیر نظر سازمان هواپیمایی کشور، تعداد متقاضیان مسیر و قیمت رقبا یا سایر آژانس های هوایی  قیمت گذاری شده و به مسافران فروخته می شوند. البته اگر مسافران در فصول پر سفر به بوشهر پرواز داشته باشند باید هزینه بیشتری برای بلیط هواپیما بوشهر به صورت چارتر پرداخت نمایند. عکس قضیه نیز صدق کرده و در صورت سفر مسافران در فصول کم سفر موجب کاهش قیمت بلیط چارتر می گردد. درنتیجه از متضرر شدن ایرلاین یا آژانس هواپیمایی مدنظر جلوگیری می شود.

متقاضیان برای خرید بلیط سیستمی بوشهر می توانند از کل شهرهایی که به این شهر پرواز دارند تهیه نمایند. همچنین قیمت گذاری بلیط هواپیما بوشهر از نوع سیستمی بر عهده ایرلاین ها می باشد و در طول سال قیمت آنها ثابت است.  بنابراین متقاضیان می توانند بلیط سیستمی بوشهر به صورت دوره ای یا روزانه را برای چند ماه آتی در برنامه پرواز خویش قرار دهند. همچنین قیمت بلیط هواپیما بوشهر به صورت سیستمی به عواملی همچون نوع بلیط بیزینسی یا اکونومی و کلاس نرخی وابسته می باشد. البته در ابتدای دوره فروش، بلیط های کلاس نرخی با قیمت پایین تر نسبت به بلیط های کلاس نرخی چندین روز باقی مانده به پرواز فروخته می شوند.

متقاضیانی که می خواهند بلیط هواپیما بوشهر را رزرو نمایند و در عین حال به دنبال بلیط ارزان بوشهر هستند باید لیست پروازهای این شهر را با یکدیگر مقایسه کنند. البته هدف فقط یافتن بلیط ارزان نیست و با جست و جوی بلیط ارزان بوشهر تنها زمان پیش رو تلف می شود. در نتیجه بهترین راه جهت دستیابی به بلیط هواپیما بوشهر ارزان قیمت، مقایسه قیمت سایر پروازها با یکدیگر می باشد. همچنین مسافران در ایام کم سفر و خارج از تعطیلات رسمی  به راحتی می توانند بلیط ارزان بوشهر را خریداری نمایند.

زمانی که مسافران برای یک سفر کاری باید در زمان خیلی کم خود را به بوشهر برسانند به یک بلیط هواپیما بوشهر لحظه آخری این شهر نیاز پیدا می کنند. بلیط هواپیما بوشهر از نوع لحظه آخری تا چندین ساعت مانده به پرواز به فروش نمی رسد و قیمت آن بسته به تعداد تقاضا کاهش یا افزایش می یابد. البته در بلیط سیستمی رنج قیمت ثابت است. اما اگر بلیط چارتر تا چند ساعت نزدیک به پرواز فروخته نشود قیمت آن کاهش می یابد. بنابراین در صورت یکسان بودن قیمت بلیط سیستمی و چارتر، بهتر است که بلیط لحظه آخری بوشهر از نوع سیستمی را خریداری نمایید.

بوشهر مقصد گردشگری و بیزینسی بوده که اکثر مسافران با اهداف گوناگون عازم این شهر می شوند. درنتیجه آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها، پروازهای مختلفی را در کل سال برای این مسیر در نظر می گیرند. بنابراین مسیرهای پرتردد فرودگاه بین المللی بوشهر شامل کلان شهرهای تهران، خارک، عسلویه، شیراز، اصفهان، کیش و مشهد می باشد. همچنین در طول هفته 70 پرواز داخلی و خارجی را برای مسافران مهیا می سازد.

شرکت های هواپمایی

مسافران جهت خرید بلیط هواپیما بوشهر باید به ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی معتبر دسترسی داشته باشند. زیرا یک پرواز آرام و بدون سانحه در اولویت سفر هر مسافر قرار دارد. البته ایرلاین های ارائه دهنده بلیط پرواز بوشهر از این قاعده مستثنی نیستند و تا کنون با هیچ سانحه ای مواجه نشده اند. بنابراین این ایرلاین ها شامل ماهان، آتا، قشم ایر، زاگرس، وارش، تابان، آسمان، ایران ایر تور و ایران ایر می باشند.

بوشهر به غیر از بیزینسی بودن از مکان های دیدنی زیادی برخوردار است که با خرید بلیط هواپیما بوشهر و سفر به این شهر می توان خاطرات خوبی برای خود رقم زد. البته هزینه خورد و خوراک و محل اقامت در بوشهر بالا است که برای کاهش این هزینه ها باید در زمان مناسب بلیط هواپیما بوشهر را رزرو نمود. پس برای سفر به این شهر بایستی دور ایام تعطیلات رسمی یا فصل تابستان را خط کشید و به سراغ فصل ها و روزهای دیگر رفت. زیرا خارج از محدوده زمانی ذکر شده از تعداد مسافران کاسته می شوند و اکثر بلیط های پرواز فروخته نشده باقی خواهند ماند.

لیست هتل های مهم شهر بوشهر

محل اقامت و خوراک در بوشهر از قیمت بالایی برخوردار است و مسافر به محض رزرو بلیط هواپیما بوشهر با این چالش روبرو می شود. البته در هر حال ملزم به رزرو یکی از هتل های این شهر می باشد که مهم ترین آنها به شرح زیر می باشند:

 • هتل جهانگردی دلوار
 • هتل پالاس
 • هتل ناکو
 • هتل آپارتمان یاس
 • هتل آپارتمان پاسارگاد