خرید بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما ارزان

قیمت بلیط هواپیما گاهی مسافران با تجربه را هم می ترساند، اما این دلیل نمی شود که نتوانید بلیط هواپیما ارزان خریداری کنید.

امروزه به دلیل راحتی و صرفه جویی در زمان، افراد زیادی از اینترنت برای خرید از جمله رزرو بلیط هواپیما استفاده می کنند. بنابراین برای خرید بلیط ارزان هواپیما نیازی به مراجعه به باجه فروش بلیط یا تماس با آژانس مسافرتی نیست. می توانید مناسب ترین گزینه را در وب سایت پیک خورشید انتخاب و رزرو کنید.

تعداد زیادی شرکت در بازار حمل و نقل هواپیما فعالیت می کنند، بنابراین دیدن وب سایت همه آنها و مقایسه قیمت ها از نظر فیزیکی سخت و دشوار است. به منظور سهولت رزرو بلیط هواپیما، منابع ویژه ای  مانند وب سایت پیک خورشید وجود دارد که به جستجوی بلیط هواپیما و خرید ارزان بلیط هواپیما کمک می کند.

شرکت های زیادی برای جستجوی و خرید بلیط هواپیما وجود دارد، اما پیک خورشید به دلیل مقرون به صرفه بودن، از همه متمایز است. دلیل آن این است که:

 • سرویس این وب سایت با توجه به پارامترهای داده شده به سرعت پروازهای لازم را پیدا می کند.
 • طیف گسترده ای از پیشنهادات ارزان قیمت را به مشتریان ارائه می دهد.
 • نه تنها برای یافتن بلیط گزینه مناسبی است، بلکه امکان رزرو نیز در این وب سایت و اپلیکیشن آن وجود دارد.
 • در دسترس بودن توابع اضافی مانند پشتیبانی تلفنی به صورت ۲۴ ساعته.
 • ارائه بلیط ارزان هواپیما در اکثر پروازهای داخلی و خارجی.
 • سیستم پرداخت راحت با امنیت بالا.

قرار است در این پست،  نکات مفید در مورد نحوه خرید بلیط ارزان هواپیما را مورد بررسی قرار دهیم.

لازم است در هنگام خرید بلیط با نرخ های ویژه (تخفیف) محدودیت های موجود را به خاطر بسپارید. هرچه بلیط ارزان تر باشد، شرایط بلیط سخت تر خواهد بود. برای مثال ممکن است بلیط های ارزان هواپیما قابل استرداد نباشند یا بخشی از مبلغی که پرداخت کرده اید هنگام بازپرداخت به شما بازگردانده شود.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان و صرفه جویی در هزینه نکاتی زیادی وجود دارد که مهمترین نکات عبارت است از:

بلیط هواپیما را سعی کنید از قبل بخرید، برای اینکه شرکت هواپیمایی ابتدا ارزان ترین صندلی ها را می فروشد تا سایر مسافران را برای خرید بلیط تحریک کنند. بنابراین هر چه زودتر بلیط را بخرید، پرواز ارزان تری خواهد داشت.

روند خرید بلیط را طولانی نکنید. بلیط های ارزان خیلی سریع فروخته می شوند. بنابراین، اگر با پیشنهاد بلیط هواپیما ارزان مواجه شدید، توصیه می شود بدون معطلی بلیط را رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما معمولا برای روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه کمتر است. بلیط های پرواز در روزهای تعطیل یا آخر هفته معمولاً گران تر هستند.

سعی کنید بلیط هواپیما چارتر بخرید.  اگرچه پروازهای مستقیم راحت تر هستند، اما قیمت اینگونه بلیط ها معمولاً بسیار بالاتر از قیمت بلیط های چارتری است.

از تخفیف ها استفاده کنید: کودکان، دانش آموزان، معلمان، مستمری بگیران، گروه های گشت و گذار و غیره، گاهی شرکت ها برای اینگونه از افراد بلیط ارزان ارائه می دهند.

از جستجوی پیشرفته وب سایت پیک خورشید و یا اپلیکیشن پیک خورشید استفاده کنید. شما می توانید بهترین قیمت را از بین گزینه های ارائه شده  در این اپلیکیشن انتخاب کنید

راه های مختلفی برای رزرو بلیط هواپیما ارزان وجود دارد. قبل از هر چیز باید درک کرد که تعرفه ها چگونه تنظیم می شوند و همچنین عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما را نیز در نظر گرفت.

۱. هزینه های مربوط به مالیات فرودگاه:

که توسط مقامات دولتی فرودگاه، کشور یا شهر تعیین می شود. این هزینه برای نگهداری ترمینال های موجود و ساخت ترمینال های جدید، باند فرودگاه، امنیت در هنگام برخاستن، استفاده از فرودگاه و سایر خدمات دریافت می شود. کمک هزینه سوخت خطوط هوایی نیز در تعرفه بلیط هواپیما لحاظ می شود.

۲. هزینه های مربوط کلاس پروازی و  دسته پروازی:

از کلاس پروازی می توانید کلاس اکونومی، بیزینس کلاس و از دسته پروازی فرست کلاس را با توجه به سطح راحتی دلخواه خود انتخاب کنید. هر چه دسته بالاتر باشد، بلیت هواپیما گرانتر خواهد بود.

۳. تعرفه های عادی (کامل) و ویژه (تخفیف) :

تعرفه عادی هیچ محدودیتی ندارد و شرایط معقول (متغیر) را برای تهیه بلیط، رزرو و پرداخت ارائه می دهد. تعرفه ویژه تعدادی محدودیت دارد که بر کیفیت خدمات تاثیری ندارد.

۴. پرواز های برنامه ریزی شده:

معمولا بلیط پروازهای برنامه ریزی شده برای شنبه و یکشنبه گرانتر از بلیط پروازهای سایر روزهای هفته است.

۵. قیمت بلیط حتی تحت تاثیر فصول سال است:

در برخی از فصل ها تعداد مسافران و درخواست ها برای خرید بلیط زیادی است ، بنابراین قیمت ها نیز گران خواهد بود. اما در برخی دیگر از فصل ها تعدا مسافر کمتر است بنابراین شرکت های هواپیمایی اقدام به فروش بلیط هواپیما ارزان می کنند.

۶. نرخ ارز:

ممکن است نرخ ارز در زمان خرید بلیط با نرخ ارز در زمان جستجوی بلیط متفاوت باشد که ممکن است بر قیمت پرواز تاثیر بگذارد.

۷. قیمت های رقابتی:

اگر پیشنهادهای رقابتی زیادی برای یک مقصد مشخص وجود داشته باشد، شرکت های هواپیمایی مجبور می شوند قیمت پرواز را کاهش دهند یا برعکس.

هر کسی که به سفر می رود سعی می کند راحت ترین حالت حمل و نقل را برای خود انتخاب می کند. قطار، اتوبوس، ماشین، هواپیما و غیره می توان از بین آنها انتخاب کرد. در این زمان سرعت و قیمت در نظر گرفته می شود. هواپیما تقریباً همیشه توسط مسافران ترجیح داده می شود.

هواپیما سریع ترین و ایمن ترین وسیله حمل و نقل در نظر گرفته می شود. همچنین قیمت بلیط هواپیما در حال حاضر تفاوت چندانی با قیمت بلیط قطار ندارد. شما می توانید تنها در یک یا دو ساعت در کشور دیگری باشید. سریع و راحت. برای رسیدن از یک پایتخت به پایتخت دیگر نیازی به صرف یک روز کامل ندارید.

می توانید صبح سوار هواپیما شوید و در نیمی از روز در یک جلسه کاری در شهر دیگری یا حتی در یک کشور همسایه باشید.

همیشه نمی توانند بلیط هواپیما ارزان پیدا کرد. برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما، باید از پیشنهادات شرکت های هواپیمایی راهنمایی بگیرید. تا همین اواخر، این نوع فرصت در دفاتر فروش بلیط فقط در اختیار فروشندگان بلیط بود، اما اکنون هرکسی بخواهد می تواند اطلاعات لازم را در وب سایت پیک خورشید پیدا کند.

این گزینه راحت و بسیار ساده است، لازم نیست به پیشخوان دفاتر هواپیمایی بروید، فقط می توانید روی صندلی خود در خانه بنشینید و اطلاعات خود را وارد و برای مقصد خود بلیط تهیه کنید. این امر به ویژه برای شهرهای کوچکی که نه تنها فرودگاه، بلکه پیشخوان فرودگاه نیز ندارند، مهم است.

بلیط ارزان قیمت را تنها می توانید از اپلیکیشن پیک خورشید خریداری کنید. اپلیکیشن پیک خورشید همواره در کنار شماست تا بتوانید در هر جایی و با سرعت بال بلیط هواپیما ارزان تهیه کنید.

پرواز کم هزینه یک تجربه بسیار محبوب در سراسر جهان است. برخی از خطوط هوایی در حال حاضر ارزان تر از خطوط هوایی دیگر هستند.

ویژگی های اصلی که بلیط های کم هزینه ها را از بلیط های گران متمایز می کند:

 • نوع کلاس پروازی
 • کاهش قابل توجه تجهیزات اضافی در هواپیما که امکان صرفه جویی در سوخت را فراهم می کند
 • نوع پرواز، سیستمی یا چارتری
 • میزان خدمات ارائه شده در هواپیما

چنین پروازهایی به شما این امکان را می دهد که سریع و با هزینه کمتر به مقصد برسید و بیشتر از سفر خود لذت ببرید.

اغلب شرکت ها در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و شنبه قیمت ها را کاهش می دهند. بهترین معاملات را می توان این روزها پیدا کرد. فصلی بودن نیز نقش مهمی دارد. در فصل زمستان می توان بلیط آنلاین هواپیمای جنوب را با قیمت کمتری خریداری کرد.

رزرو بلیط هواپیما نه تنها به شما امکان می دهد در هزینه خود صرفه جویی کنید، بلکه به شما امکان می دهد برنامه خود را از قبل برنامه ریزی کنید.

می توانید از خدمات اضافی خودداری کنید و گزینه ذخیره را انتخاب کنید. اگر چمدان بزرگ همراه خود نبرید، بلیط هواپیما هزینه کمتری خواهد داشت.

بلیط هواپیما ارزان را بهتر است از پیک خورشید خریداری کنید. تیم حرفه ای و متخصص این شرکت قادر است ارزان ترین بلیط ها را در اختیار شما قرار دهد.

جنبه های مثبت پیک خورشید:

 • قیمت ها نسبتا ارزان تر از اکثر شرکت های گردشگری است
 • عملکرد بهتر نسبت به شرکت های هواپیمایی دیگر
 • عدم نیاز به مراجعه به دفتر شرکت برای خرید بلیط
 • در اختیار گذاشتن گزینه های بیشتر برای دریافت خدمات پرواز

معمولاً قبل از اولین پرواز به اطلاعاتی در مورد بلیط ارزان هواپیما و وب سایت های ارائه دهنده و مطمئن نیاز داریم.

بدون شک همه ما قبل از سفر به این فکر می کنیم که بلیط را از کجا و با قیمت ارزان بخریم. تعدادی از آژانس ها در کشور بلیط را با قیمت کمی بالاتر می فروشند که یک موضوع رایج است.

پروازهای چارتر پروازهایی هستند که توسط یک اپراتور تور به مقصد های محبوب در فصل اوج گردشگری رزرو می شوند. معمولا این نوع پرواز را بیشتر توریست ها استفاده می کنند، اما در چارترها شرایطی وجود دارد که در پروازهای سیستمی وجود ندارد برای مثال، اگر چند روز مانده به پرواز بلیط ها به فروش نرسد، در چنین حالتی، شرکت هواپیمایی ممکن است برخی از بلیط های هواپیمای چارتر را بسیار ارزان به بازار عرضه کند.

اغلب بلیط های چارتری، بلیط های یک طرفه هستند. چنین گزینه هایی را می توان در فصل زمستان مشاهده کرد.  

بلیط هواپیما خارجی مورد نظر شما گاهی می تواند بسیار گرانتر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. بنابراین، ارزش آن را دارد تا به دنبال بلیط هواپیما ارزان باشید.

بلیط ارزان هواپیما را در سایت ما رزرو کنید. ما با شرکت هواپیمایی مختلف همکاری می کنیم و بلیط های هر مقصدی را با ارزان ترین قیمت برای شما پیدا می کنیم.

موتور جستجو پیک خورشید به سرعت سوالات شما را تجزیه و تحلیل می کند و همه پروازهای ممکن را به شما ارائه می دهد. در این وب سایت می توانید پروازی را که مناسب شماست انتخاب کنید و هزینه اضافی بابت خرید بلیط  هواپیما خارجی پرداخت نکنید.

شما می توانید از امنیت اطلاعات شخصی خود در وب سایت پیک خورشید مطمئن باشید. تمامی صفحات این وب سایت  به صورت امن محافظت می شوند. اطلاعات و شماره کارت بانکی شما به صورت رمزگذاری شده ارسال می شود و در حافظه سرور ذخیره نمی شود. بنابراین با خیال راحت بلیط هواپیما ارزان از ما بخرید.

اگر می خواهید از شهری به شهر دیگر بروید، هیچ راهی بهتر از هواپیما برای سفر وجود ندارد. اکثر شهرهای بزرگ کشور دارای یک فرودگاه است. صرف نظر از هدف سفر، بسیاری از افراد این نوع حمل و نقل را انتخاب می کنند زیرا، حمل و نقل هوایی راحت تر بوده و همچنین مقرون به صرفه است.

پروازهای داخلی  به شما امکان می دهد تا ۷۰٪ در زمان صرفه جویی کنید. می توانید صبح سوار هواپیما شوید و تا ظهر در یک جلسه کاری یا یک رویداد رسمی باشید.

ارزان ترین پروازها را به صورت آنلاین از پیک خورشید رزرو کنید. با کمک سرویس جستجوی بلیط پرواز در پیک خورشید، به راحتی بهترین پیشنهاد را پیدا کرده و به راحتی بلیط پرواز را به مقد داخلی خریداری کنید.

کافی است جهت پرواز، تاریخ، تعداد مسافران و کودکان را مشخص کنید. پس از آن، سیستم تمامی گزینه های موجود برای خرید بلیط پرواز را به شما ارائه می دهد. در وب‌سایت ما، همچنین می‌توانید برنامه پروازهای جاری از فرودگاه های داخلی را بررسی کنید، تخفیف‌ها، تبلیغات، پیشنهادات داغ را بدون خروج از منزل خود بیابید و بلیط پروازی را برای پرواز مورد نیاز رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی به روز، ماه و ساعت حرکت و همچنین شرکت هواپیمایی بستگی دارد. ما قیمت پروازهای مستقیم و پروازهای دیگر شرکت های هواپیمایی را مقایسه می کنیم و بهترین بلیط را برای شما ارائه می دهیم. بهتر است از خدمات جستجوی بلیط هواپیما برای بررسی قیمت ها و تاریخ پرواز از شهر خود استفاده کنید.