تور شیراز از اهواز

رزرو تور شیراز از اهواز

رزرو تور شیراز از اهواز با توجه به امکانات ویژه و قیمت مناسبی که دارد، شگفت انگیز است. شما چنانچه قصد داشته باشید از انواع تور زمینی و هوایی شیراز از اهواز استفاده کنید، باید قیمت و تعرفه خدمات تور را متفاوت در نظر بگیرید. ما در ادامه در مورد تفاوت تور لحظه آخری و تور عادی شیراز از اهواز، نحوه رزرو تور و مزایایی که تور به همراه دارد، با شما صحبت خواهیم کرد.

هتل 1 تخته هر نفر 2 تخته هر نفر 3 تخته هر نفر درجه موقعیت
هتل ارم 2000 ریال 3000 ریال 4000 ریال ⭐⭐⭐⭐ شیراز
هتل بزرگ 2000 ریال 3000 ریال 4000 ریال ⭐⭐⭐⭐ شیراز
اسپیناس 2000 ریال 3000 ریال 4000 ریال ⭐⭐⭐⭐ شیراز
اسپیناس 2000 ریال 3000 ریال 4000 ریال ⭐⭐⭐⭐ شیراز
اسپیناس 2000 ریال 3000 ریال 4000 ریال ⭐⭐⭐⭐ شیراز
     

مزایای تور شیراز از اهواز

رزرو تور شیراز از اهواز بهترین گزینه برای مسافران و گردشگرانی است که قصد دارد سفری کم هزینه ولی جذاب را تجربه کنند. در بین تورهای داخلی تور شیراز یکی از پرطرفداران ترین تورها محسوب می شود. بدون شک صرفه جویی در هزینه و استفاده از امکانات ویژه 2 مزیت مهمی است که نمیتوان نادیده گرفت. ما به توضیح این 2 اصل مهم میپردازیم.

صرفه جویی در هزینه

رزرو هتل متناسب زیر مجموعه هزینه ای است که به تور پرداخت میکنید. طبیعتاً تور برای جلب رضایت مشتری از هتل هایی با کیفیت استفاده میکند و هزینه ای که پرداخت میکند به طور معمول خدمات صبحانه، ناهار و شام را ارائه میدهد. تورهای گردشگری همیشه از تخفیفات اصلی هتل استفاده می کنند و این تخفیفات شامل حال گردشگرانی میشود که به این تورها اعتماد میکنند. شما زمانی که خود به صورت شخصی قصد سفر به شیراز را داشته باشید، قطعاً باید هزینه بیشتری را برای هتل، بازدید از مکان های مختلف بسیاری از خدمات دیگر پرداخت کنید که حقیقتاً به صرفه و البته مدیریت شده نیست. پس پیشنهاد می شود در صورت امکان، برای کاهش هزینه های خود رزرو تور شیراز از اهواز را به صورت آنلاین انجام دهید.

استفاده از امکانات ویژه

بدون اغراق در رزرو تور شیراز از اهواز شما متنوع ترین خدمات و امکانات را تجربه می کنید. امکانات ویژه شامل محل اقامت، گشت و گذار و بازدید از محل های گوناگون میشود که قطعاً گردشگر را برای سفرهای بعدی ترغیب میکند. شما با انتخاب توری مناسب میتوانید از بهترین خطوط داخلی برای پرواز استفاده کنید که این خود موضوع بسیار مهمی به شمار می آید.

انواع تور شیراز از اهواز

رزرو تور شیراز از اهواز به صورت زمینی و هوایی امکان پذیر است. قطعاً استفاده از هرکدام میتواند مزایای خاصی داشته باشد. قطعاً زمینی و یا هوایی بودن سفر میتواند شما را با مسیری مهیج رو به رو کند و اینچنین لذت سفر دوچندان خواهد شد.

تور زمینی

رزرو تور شیراز از اهواز به صورت زمینی نیز بسیار پرطرفدار است. برای آن دسته از افرادی که قصد دارند زمان بیشتری را به سفر اختصاص دهند، بسیار مهم است. این موضوع را نیز در نظر بگیرید که هزینه سفر به صورت زمینی بسیار پایین تر و البته به صرفه تر است. در سفر زمینی از هواز به شیراز شما قطعاً با دوستان بیشتری آشنا خواهید شد که این یک مزیت به شمار می آید.

تور هوایی

صرفه جویی در زمان اولین مزیت استفاده از تور هوایی به شمار می آید. شما ضمن انتخاب تور به صورت هوایی می توانید از نمای شهرهایی که در مسیر وجود دارد نیز لذت ببرید. راستش را بخواهید امنیت هواپیما نسبت به سفر زمینی بسیار بیشتر است که به هیچ وجه نباید این مزیت را نادیده بگیرید. امکاناتی که در سفرهای پروازی در هواپیما وجود دارد، رفاه بیشتری را برای مسافران فراهم می کند.  به همین دلیل است که رزرو تور شیراز از اهواز به صورت هوایی نیز بسیار پرطرفدار است.

تفاوت تور لحظه آخری و تور عادی 

سؤالی که برای افراد در هنگام رزرو تور شیراز از اهواز به وجود می آید این است که چه تفاوتی بین تور لحظه آخری و تور عادی وجود دارد. آن دسته از بلیط هایی که در زمان رزرو تور کمترین زمان را با تاریخ حرکت دارند، تور لحظه آخری میگویند. معمولاً قیمت رزرو تور در لحظه آخر بسیار کمتر از عادی است، البته نمیتوان این را یک مزیت در نظر گرفت. به این دلیل که ریسک بالایی دارد, چرا که شاید اگر شما لحظه آخر تصمیم به خرید داشته باشید ا تکمیل ظرفیت رو به رو شوید.

قیمت تور اهواز شیراز

برای رزرو تور شیراز از اهواز شما با متنوع ترین قیمت ها رو به رو خواهید شد. قیمت صددرصد طبق عوامل مختلفی برآورد میشود و بهتر است شما نیز با این عوامل آشنایی کامل داشته باشید. وسیله حمل و نقل یکی از عوامل تأثیرگذار در قیمت تور اهواز شیراز است. قیمت تورهای زمینی اهواز شیراز به مراتب بسیار کمتر از تورهای هوایی هستند. زمان سفر نیز موضوع مهمی است. معمولاً در ایام تعطیلات همیشه قیمت تور بالاتر است. البته اگر تور تخفیف های متنوعی را ارائه دهد، قطعاً میتواند شما را برای رزرو تور ترغیب کند. مدت زمانی که شما برای سفر در نظر میگیرید، روی قیمت تأثیر میگذارد. هرچه قدر بیشتر به سفر و گشت و گذار ادامه دهید، قطعاً باید قیمت بالاتری را در نظر بگیرید. انتخاب نوع هتل و چند ستاره بودن آن را نمیتوان نادیده گرفت. موقعیت مکانی و امکانات هتل نیز روی قیمت تور تأثیر بسزایی دارد. این نکته را فراموش نکنید که تور مورد نظر شما چه نوع خدمات جانبی را ارائه میدهد، این خدمات هزینه بر هستند.

مزیت خرید تور از پیک خورشید

پیک خورشید یکی از شرکت خدمات مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی است که برای رزرو تور شیراز از اهواز یک انتخاب ایده آل به شمار می آید. این شرکت خدمات مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی می تواند با توجه به امکاناتی که ارائه میدهد، شما را برای خرید بلیط و انتخاب تور مناسب به شهرهای مختلف در تورهای داخلی و خارجی وسوسه کند. ما در ادامه به مزایای خرید تور از پیک خورشید بیشتر اشاره می کنیم.

تسهیلات سفر

تسهیلات سفر قطعاً میتواند وسوسه انگیز باشد. به هر حال با شرایط اقتصادی هم اکنون کشور شاید افراد توانایی مالی برای سفری خاطره انگیز را نداشته باشند.، اما سفر غذای روح است و حقیقتاً انسان اگر خود را از گشت و گذار دور کند، با مشکلات روحی ریز و درشتی رو به رو میشود و به همین دلیل مجموعه پیک خورشید برای رفاه حال مشتریان خود تسهیلاتی را در اختیار آنها قرار میدهد، که بتوانند با ذهنی آرام و بدون دغدغه مالی به زرو تور شیراز از اهواز بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

تورهای اقساطی

ارائه خدمات تمام اقساط یکی از مزایای رزرو تور شیراز از اهواز به شمار می آید. به هر حال شیراز یکی از شهرها محبوب و البته منحصر به فرد ایران است که نمیتوان سفر به این شهر را نادیده گرفت. به همین دلیل پیک خورشید برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات تمام اقساط را جزء امکاناتی قرار داده است که مشتریان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه مالی سفر کنند. شما برای استفاده از طرح اقساطی باید 50 درصد هزینه سفر خود را در ابتدا پرداخت کنید و سپس 3 فقره چک برای ضمانت به قسط بندی مابقی هزینه مورد نیاز است. شما چنانچه امتیاز بالایی در باشگاه مشتریان پیک خورشید داشته باشید، میتوانید از طرح اقساطی در چندین سطح به نحو احسن استفاده کنید. اقساط تا سقف 4ماه، 5ماه، 7ماه، 10ماه و 12ماه در سطوح گوناگون برای شما مشخص خواهد شد که هرکدام کارمزد خاصی را محاسبه میکند. مدارک مورد نیاز جهت اقساط نیز چک صیاد قابل ثبت در سامانه صیاد(بنفش)، پرینت حساب فعال صاحب چک در بازه (۳ماه قبل  از تاریخ سفر)، کپی شناسنامه،کپی کارت ملی صاحب چک و کد قضایی ثنا محسوب می‌شوند.

گارانتی کمترین نرخ

تمامی قیمت هایی که در این شرکت خدمات مسافرت هوایی گردشگری ارائه میشود رقابتی بوده و به همین دلیل، میتوانید به حتی به مقایسه با قیمت تورهای مجموعه های دیگر نیز بپردازید. گارانتی کمترین نرخ  رزرو تور شیراز از اهواز یکی از دلایل ترغیب کننده برای جذب مشتری به شمار می آید.

نحوه رزرو تور اهواز شیراز

برای رزرو تور شیراز از اهواز شما میتوانید به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی از امکانات رزرو خرید تور استفاده کنید. هرکدام قطعاً مزایایی را در بر دارند. ما در ادامه شما را به صورت مختصر ولی مفید با هر سه روش بیشتر آشنا می کنیم.

خرید آنلاین

رزرو خرید آنلاین می تواند برای جلوگیری از اتلاف هزینه رفت و آمد بسیار راهکار مناسبی باشد. البته صرفه جویی در زمان را نیز باید جزء مزایای اصلی در نظر گرفت. همچنین شما باید به پشتیبانی 24 ساعته سایت پیک خورشید برای رزرو و خریدی آسان نیز توجه کنید. معمولاً سریعترین و آسان ترین روش، خرید و رزرو آنلاین است.

خرید حضوری

پرسنل مجرب و با حوصله شرکت خدمات مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی پیک خورشید نیز به صورت حضوری رزرو و خرید تور مورد نظر شما را انجام میدهند. شما میتوانید در این هنگام تمامی سؤالاتی که درباره تور و خدمات آن در ذهن خود انباشته کرده اید را به راحتی بپرسید و کارکنان این مجموعه نیز با صبر و حوصله به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

خرید تلفنی

برخی از افراد نیز رزرو و خرید تور را به صورت تلفنی بیشتر می پسندند.  تلفن های شرکت از ساعت 8 صبح الی 8:30 شب آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستند. شما میتوانید با شماره تلفن های 44872853-021 و 35518880-061 تماس حاصل کنید. همچنین تلفن پشتیبانی سایت (24 ساعته) نیز فعال است که میتوانید با شماره تلفن 02191313485 تماس بگیرید.  موبایل پشتیبانی تور نیز 09017770438 و 09902483117 که شما بابت رزرو و خرید خود کاملاً آسوده خاطر باشید.

تجربه سفر با پیک خورشید

سفر با پیک خورشید  میتواند سفری ایمن و قیمت مناسب باشد. به هر حال قدمت۲۰ ساله پیک خورشید میتواند به تجربه این مجموعه در این حوزه اشاره داشته باشد. مزایایی همچون بیمه مسافرتی رایگان، ترانسفر رایگان فرودگاهی، قیمت های بسیار رقابتی، استرداد آنی وجه به کارت بانکی و ارائه خدمات تمام اقساط قطعاً تجربه دلنشینی برای انتخاب تور در پیک خورشید خواهد بود. این نکته را نیز به خاطر بسپارید که پشتیبانی 24 ساعته می تواند از هرگونه شک و تردید بابت آنلاین و یا تلفنی رزرو تور شیراز از اهواز ذهن شما را دور کند.

برچسب ها {{item.name}}